Podnikání s dětmi usnadní nový projekt Baby Office

Na mateřské, přitom profesně aktivní? Zkuste i Vy skloubit výchovu dětí a práci zároveň. Právě zahájil činnost unikátní projekt Baby Office, určený pro podnikavé rodiče, vyznavače částečných úvazků či práce na dálku. Nabízí pracovní prostor, miniškoličku, vzdělávací, ale i wellness služby.
V dnešní společnosti nenalézají rodiče malých dětí dostatek příležitosti k osobní a pracovní realizaci. Baby Office je v Čechách ojedinělým projektem, který zaplňuje mezeru na trhu a poskytuje plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti, a to „pod jednou střechou“.
V útulné vile s vlastní zahradou v pražské Michli nabízí rodičům kancelář i zasedací místnost pro jednání. „Pracovní prostory jsou oddělené od herních prostor pro děti. Rodiče se tak mohou plně soustředit na práci, přitom však mají své ratolesti nablízku a v případě potřeby s nimi mohou být kdykoliv v kontaktu. Zásadním přínosem Baby Office je i to, že rodič není izolován v domácím prostředí a může si tak snadněji vytvářet obchodní i sociální kontakty,“ uvádí iniciátorka projektu Hana Krejčí.
Baby Office je prioritně určen rodičům podnikatelům nebo těm, kteří by s podnikáním rádi začali. Podnikatelé – na rozdíl od zaměstnanců – nemají šanci využívat nadstandartních služeb, jako jsou firemní školky či programy pro děti. Nový projekt jim proto nabízí miniškoličku pro děti od 15 měsíců, případně i individuální hlídání dětí už do 6 měsíců – a to jak v prostorách Baby Office, tak v domácnosti.
„Nabídka Baby Office je však otevřená široké veřejnosti! Připravujeme řadu přednášek a seminářů z oblasti vzdělávání, osobního rozvoje i péče o sebe. V útulném Café Clubu budeme podávat výbornou kávu z pražírny Laura Coffee a zájemcům poskytneme i kvalitní masáže,“ dodává Krejčí.


Služeb projektu budou moci využít i firmy a další subjekty. Baby Office jim totiž nabízí zajištění tzv. mobilních koutků, které zpříjemní rodičům s dětmi účast na veletrzích, kongresech, festivalech či firemních workshopech.
Projekt, který zahájil činnost v březnu 2013, zaujal už i mnohé známé osobnosti. Patrony Baby Office se stali Lucie Seifertová a její manžel, zpěvák Pancho. Prostory Baby Office díky tomu zdobí ilustrace právě této výtvarnice. Na designu interiéru se pak podíleli architekti MANUA. Některé herní prvky pro děti pochází z autorských dílen nekomerčních tvůrců.
„Baby Office není jen sdílená kancelář a miniškolka. Spolupráce s těmito umělci naznačuje i další smysl projektu – poskytnout drobným podnikatelům šanci prezentovat se, propojit své podnikání s firmami jiných, případně nabídnout další pracovní příležitosti,“ uzavírá Krejčí.
Sídlo Baby Office najdete na adrese: Pod Dálnicí 12, Praha 4 – Michle. Otevřeno je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. V termínu od 11. do 15. března probíhá v prostorách týden otevřených dveří. Podrobnosti a další informace o projektu najdete na www.babyoffice.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/babyoffice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>