Skupinový koučink v Baby Office

Už dlouho přemýšlíte o změně, stojíte na křižovatce a zvažujete co dál? Nebo už jste se o změnu několikrát pokusili, a nic..?! Potřebujete si utřídit vlastní myšlenky a priority, najít cestu za svým cílem? Pak zkuste „letní restart“ v Baby Office!

Poslední srpnovou středu a čtvrtek proběhnou v coworkingovém centru s miniškolkou v pražské Michli ukázkové hodiny systemického koučování. Jde o speciální metodu práce s myšlenkami, při které vám zkušený kouč pomáhá dojít k tomu, po čem opravdu toužíte nebo překonat překážky, které vám stojí v cestě za vaším cílem.

„Při práci vycházíme z uznávané systemické školy. Metodika respektuje individualitu myšlení každého z nás a podporuje svobodné nalezení vlastní cesty. Jde o jednoduchý, propracovaný způsob, který pomáhá naplno vytěžit či využít potenciál člověka,“ uvádí k metodě Jarka Švarcbachová, akreditovaná koučka a členka Prezidia České asociace koučů.

Kouč vede s účastníky skupinového kurzu rozhovor, v rámci kterého zjišťuje, čeho chce který z účastníků dosáhnout. Při práci používá krom otázek i nástroje, které povzbuzují kreativitu a myšlení přítomných. Nastavuje účastníkům takové úhly pohledu, o kterých neměli ani tušení. Nikdy však nepřichází s jednoznačným řešením, je jen jakýmsi průvodcem klienta při hledání té nejlepší cesty pro jeho aktuální situaci.

„Když lidé pochopí, v čem je jejich jedinečnost a síla, mohou několikanásobně akcelerovat naplnění svých cílů, představ a snů. A to je hlavní smysl našich kurzů,“ uzavírá Jarka Švarcbachová.

Baby Office nabízí lidem možnost zúčastnit se „ochutnávky systemického koučinku“, v rámci devadesátiminutových skupinových sezení, která proběhnou ve středu 28. srpna od 9 hodin a ve čtvrtek 29. srpna od 18 hodin. V návaznosti na to pak poběží od září skupinový systemický koučink v délce třech sezení. V nabídce však budou i individuální lekce.

Díky finanční podpoře, kterou získal projekt Baby Office z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita, lze i zažádat i o finanční příspěvek na individuální koučink, až do výše 2000 Kč. Nárok na něj získává každý úspěšný absolvent vzdělávacího cyklu Desatero k úspěchu. Podrobnosti na http://oppa.babyoffice.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>