Lékařka radí

Mám pocit, že v poslední době vypadá moje pleť velmi unaveně, ochable a povisle. Také se mi zdá, že začínám mít suchou pokožku, což jsem dříve nemívala. Máte nějaký nápad, jak oživit a znovu rozjasnit můj obličej?

Jiřina K.

Na regeneraci vaší pleti, oživení a omlazení vám můžeme doporučit jednu z neinvazivních metod, tzv. PLAZMALIFTING. Je to metoda sloužící k omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu nebo např. i k omlazení hřbetů rukou. Lidská plazma obsahuje velké množství růstových faktorů, které napomáhají k novotvorbě kolagenních vláken a drobných podkožních cév.

Pleť bude po ošetření výrazně vyživená, vypnutá a vzhledem k přítomnosti kyseliny hyaluronové i hydratovaná. Zároveň se lehce pozdvihnou i event. povadlé kontury obličeje. Výkon je ambulantní, začíná odběrem krve, odstředěním a aplikací lokální anestezie.

Lokální anestezií se myslí znecitlivující krém, který se cca po 15 – 20 minutách setře a může dojít k samotnému zákroku. Poté lékař-dermatolog speciální tenkou jehlou, určenou k mezoterapii, aplikuje vaši připravenou plazmu na potřebná místa. Citlivost je díky lokální anestezii minimální.

Bezprostřední začervenání po zákroku během pár hodin vymizí a vy se můžete plně věnovat svým běžným aktivitám. Plného efektu a požadovaného výsledku se dočkáte do cca 4 až 8 týdnů.

MUDr. Petra Samková, odbornice na korektivní dermatologii z pražské kliniky GynCentrum

http://www.gyncentrum.cz/

2 komentáře u “Lékařka radí

 1. Monika Dostálová napsal/a (20.2.2018 09:02):

  Dobry den chtěla bych vedet kolik stojí toto osetren .Jsem kosmeticka a je mi 50 let .Svoji pleť si udržují galvanikou a velmi kvalitními kremy ale kontury mam trochu povadle ale hlavně mam povadly podpradek který me hodne vadí Dekuji M.D.

 2. Hana Profousová napsal/a (21.2.2018 11:02):

  Předmět
  Re: dotaz
  Odesílatel
  Martin Eckstein
  Adresát
  Hana Profousová

  Dnes 12:00
  Plasmalifting je pro Vás vhodný, dokáže pozdvihnout kontury, omladit a hydratovat pleť a zjemnit případné vrásky. Cena za ošetření je 9000 Kč + 500 Kč lokální anestetikum ( EMLA ). Stačí se jen objednat (viz kontakty zde: http://www.gyncentrum.cz/cs/kontakt) a budeme se na Vás těšit. MUDr. Petra Samková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *