Řada přírodních koupelí a sprchových gelů Faith in Nature

 

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již čtyřicet let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu.

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  • Produkty bez umělých barviv a parfemace
  • Produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  • Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  • Produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
  • Produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků,  ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních koupelí a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina sprchových gelů obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

Faith in Nature přírodní sprchový gel/pěna do koupele v jednom – BIO Aloe/Ylang

Osvěžte se sprchovým gelem nebo si dejte osvěžující a povzbuzující koupel s voňavou pěnou s obsahem bio aloe vera a esenciálního oleje Ylang. Aloe Vera obsahuje látky důležité pro naši pokožku jako jsou steroidy, aminokyseliny, enzymy a polysacharidy, a je známé pro svou léčivou sílu   v případech popálenin a kožních problémů. Díky regeneračním schopnostem se hodí k použití v přípravcích pro péči o pokožku a vlasy, pomáhá zlepšovat akné a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Faith in Nature přírodní sprchový gel/pěna BIO Kokos

Osvěžte se luxusním sprchovým gelem nebo si dejte koupel obohacující vaše smysly s tropicky voňavou pěnou s obsahem bio kokosu. Obsahuje glycerín a vitamín E. BIO kokosový olej lisovaný  z kokosových jader zabraňuje ztrátě vlhkosti v pokožce, kterou zároveň zjemňuje.

Faith in Nature přírodní sprchový gel/pěna BIO citrusy

Obsahuje květinové výtažky, oleje z citrusů, glycerín a vitamín E, složky, které oživí a posílí pokožku. Pomerančový olej je získáván z kůry rostliny Citrus Aurantium Dulcis a jeho aroma navozuje pocity štěstí a tepla. Revitalizuje a jemně detoxikuje a pomáhá ulevit nervovému napětí a stresu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *