Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

 

Téma: přípravky na denní a noční péči

 

Kamarádka mi říkala, že bych na noc neměla používat žádné speciální přípravky. Pokožku prý příliš zatěžují. Mám si mazat jenom noční krém. Na obličej si večer dávám liftingový krém Ger Lift, sérum Cells Life a Synchro. Ráno pak používám Mito Spécial+ a krém Base De Jour Marine. Dělám to špatně?

Objevte pro svou pleť omlazující péči Cells Life pro luxusní regeneraci a zpevnění

Je pravda, že některé produkty jsou doporučovány k použití večer, některé spíš během dne. Ale vy postupujete velmi správně. Všechny produkty, které používáte, zabezpečují Vaší pleti dostatek účinných látek, které předcházejí předčasné tvorbě vrásek a povadnutí. Je chvályhodné, že používáte přípravky jedné řady a zbytečně pokožku nezatěžujete nepříznivým koktejlem konzervantů a parfemací. Sofistikované produkty GERnétic na sebe navazují a poskytují pokožce komplexní péči.

Ger Lift je skvělý zpevňující krém. Aktivní složky jsou získávány z mořských surovin, o kterých je všeobecně známo, že je naše tělo bezezbytku využije. Stimuluje buněčné dýchání a buněčný růst, doplňuje potřebné minerální látky do pokožky, oživuje pleť. Sérum Cells Life působí velmi pozitivně na obnovu retikulární sítě ve škáře, podporuje vyšší produkci kolagenu a elastenu, zabezpečuje optimální hydrataci a zvyšuje objem pleti. Synchro je nezastupitelný regenerační noční krém, který dokonale vyvažuje fyziologické pochody ve všech vrstvách kůže, zklidňuje, revitalizuje, má protizánětlivé účinky. Všechny tyto přípravky je vhodnější používat při večerní péči. Složky, které přípravky obsahují, se lépe vstřebávají ve chvílích klidu a odpočinku.

Mito Spécial+ je skvělý buněčný stimulátor, díky jemuž se činnost buněk oživí. Zrychluje přísun okysličené krve, antiradikálový komplex zamezuje negativním účinkům volných radikálů. Klientky milují jeho liftingový efekt, proto je příjemnější aplikovat sérum ráno pod denní krém. Pokud je pokožka hodně povadlá, nic nebrání jeho použití i večer.

Krém Base De Jour Marine doplňuje účinky všech jmenovaných přípravků. Revitalizační účinky působí na regeneraci pokožky i během dne. Jemná svěží vůně, hebká konzistence působí i na další smysly a přináší hned po ránu libé pocity.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“. Více na www.zdravi-zivot.eu.