Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

Téma: závěrečná péče o krásný vzhled

Nemám ráda hutné make-upy, ale ráda bych si zachovala vzhled opálené pleti. Doporučíte mi nějaký lehčí přípravek?

Rozjasnění pleti krémem Crème GG je třešničkou na dortu pro váš krásný začátek nového dne

S odcházejícím létem nám pomalu mizí i bronzová barva, která dodává pokožce příjemný a zdravý vzhled, po němž se nám stýská, a který se snažíme nějakým způsobem nahradit. Je pravda, že hutnější make-upy mohou vytvořit nepřirozený maskovitý vzhled, a ne každá žena se takto cítí dobře. Vyzkoušejte vynikající tónovací krém Crème GG od kosmetiky GERnétic. Produkt, který poskytuje pokožce krásný jednotný odstín, a navíc podporuje její zdraví a regeneraci. Jedná se o zcela výjimečný přípravek, který je, jak tvrdí mé klientky, téměř „návykový“.

Krém působí na pokožce ve dvou úrovních. Na povrchu pokožky se díky mikrokapslím uvolní barevné mikropigmenty, které se přizpůsobí každému typu pokožky. Pleť okamžitě barevně sjednotí a skryjí drobné nedokonalosti. Mikrokuličky soft focus rozptylují světlo a rozostří kontury vrásek. Pokožka ihned působí hebkým, napudrovaným a mladistvým dojmem.

Účinné látky (výtažky z rostlin, ušlechtilých olejů, řasy chlorella, sóji) pomáhají stimulovat kvalitní buněčný růst a vyživují buňky, působí proti únavě, peptidový komplex dodává pleti požadovanou energii. Pokožka je svěží a napjatá. Crème GG poskytuje i základní ochranu proti UV záření. Používá se jako denní báze, výborně se roztírá, je parfémovaný jemnou vůní a vhodný pro všechny typy pleti. Praktické balení v tubě umožňuje mít přípravek stále u sebe v kabelce a v případě potřeby upravit vzhled. Věřím, že si tento výjimečný přípravek oblíbíte, a tak rozšíříte velkou řadu spokojených klientek.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje: