Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

 

Téma: pryč s celulitidou

 

Na odstraňování celulitidy jsem četla mnoho názorů, jak kladných či záporných. Jak mám tedy vlastně postupovat, aby byl výsledek alespoň trochu akceptovatelný?

Tělový krém na ošetření celulitidy a žilního systému Vasco Artera obsahuje navíc buněčného trenéra pro formování postavy

S přicházejícími teplými dny se pozornost mnoha žen začíná zaměřovat nejen na vzhled obličeje, ale i na vzhled celého těla. Blíží se doba kratších sukní, kraťasů, odhalených těl v plavkách. A slovo celulitida se začne v ženském slovníku vyskytovat stále častěji. Předávají se zaručené rady, jak rychle tento problém minimalizovat, zkušenosti s různými přípravky, dietami, masážemi atd. Bezprostřední příčinou vzniku celulitidy je ukládání zbytků látkové výměny v podkoží plynoucí z nedostatečného odvodu lymfou, postupné ochabování a ztenčování pokožky díky hormonálním změnám, špatná výživa, nedostatek tekutin.

Ne všechny metody a prostředky jsou účinné, a kdo se pustí do boje s celulitidou, musí se připravit na dlouhodobější boj. Je spousta možností a jde jen o to vybrat si tu, která nám bude nejvíce vyhovovat, a kterou budeme schopni aplikovat a dodržovat určitou dobu.

Základem úspěchu je odlehčená strava – méně tuků a cukrů, hodně zeleniny a ovoce.  Pravidelný pitný režim (ne sladké limonády), hodně pohybu. Podpůrné produkty, které nám umožní celý proces odstranění celulitidy značně zkrátit a celkově zlepšit stav pokožky jsou různé krémy, séra, tonika. Vyzkoušejte již mnoha lety osvědčené přípravky kosmetiky GERnétic.

Stimulační tonikum Lympho podporuje prokrvení pokožky i podkožních tkání, urychluje mezibuněčnou látkovou výměnu, stimuluje lymfatickou drenáž. Aplikuje se dvakrát denně na celou končetinu. Kromě již jmenovaných účinků přináší končetinám velkou úlevu v případě unavených nohou nebo otoků. Jedná se o přípravek, který je určen na ošetření začínající celulitidy. Pokud se problém celulitidy již více rozvinul, je vhodné k toniku Lympho přidat velmi vypracovaný krém Vasco Artera.

Protizánětlivý účinek, působení proti zadržování vody, výživa pokožky ve všech vrstvách, stimulace cévního i lymfatického systému, zpevňující a zvláčňující účinky na stěny krevních kapilár i žil, činí tento produkt naprosto nezastupitelným. Až neskutečná úleva unaveným končetinám přichází téměř okamžitě po aplikaci přípravku. Při dlouhodobějším používání se zlepší nejen celulitida, ale i stav případných křečových žil a drobných popraskaných cévek v kůži.

Přidanou hodnotou krému Vasco Artera je i zeštíhlující účinek. Krém se nanáší lokálně na místa s největší masou celulitidy nebo ideálně na celé končetiny. Celý proces odstranění celulitidy urychlí ošetření v kosmetickém salonu, kde má kosmetička možnost aplikovat ještě další produkty a masky. Navíc je ošetření na lehátku velmi příjemnou a relaxační záležitostí.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Časopis Kosmetika & Wellness je mediálním partnerem odborného workshopu „GERnétic na májových vlnách“ – pouze pro profesionály spolupracující s kosmetikou GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje: