Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

Téma: mořské řasy v kosmetice

 

V čem jsou výtažky z mořských řas v kosmetických produktech  GERnétic výjimečné?

produits marins

Marine Line – mořská řada od kosmetiky GERnétic, něžná péče o obličej

Mořské řasy jsou zdrojem mnoha důležitých látek, které jsou potřebné pro správné a vyvážené buněčné funkce. Svým buněčným složením se velmi podobají lidské buňce, proto aktivní látky, které jsou z mořských řas získány, lidské tělo dobře přijímá a syntetizuje. Z řas doplňujeme do buněk pokožky celou škálu vitamínů, minerálů, stopových prvků, peptidů a hlavně esenciálních aminokyselin, které organismus pro své zdraví potřebuje a neumí si je sám vytvořit. Řasy jsou navíc suroviny nejméně toxicky zatížené.

Přípravky, které obsahují výtažky z řas, jsou pro pokožku velmi příznivé, povzbuzují přirozený metabolismus, stimulují kvalitnější buněčnou obnovu, chrání před působením volných radikálů, mají vyhlazující a zjemňující účinky.

Velmi zajímavou a hlavně účinnou složkou pro správné funkce a regeneraci pleti jsou peptidy – aktivní molekuly, které podporují buněčnou komunikaci a celkově urychlují regeneraci a reparaci především kolagenových struktur. Pokožku pomáhají zpevňovat, zvyšovat její hutnost. Laboratoře GERnétic získávají pro svou potřebu mořské řasy z ekologicky čistých oblastí a aktivní látky získávají moderním technologicky složitým procesem biotechnologie, aby si účinné látky plně zachovaly přírodní charakter a účinky.

Vyzkoušejte přípravky z ucelené mořské řady Marine Line, která obsahuje: čisticí gel Nettoyant Gommant Marin, který zároveň při odstraňování nečistot dodává pokožce minerální látky, lehce ji vypíná a zjemňuje. Skvělý liftingový krém Ger Lift je určený na ošetření problematických partií s vráskami a povadlou pokožkou – kolem očí, úst a popř. i na krk. Zjemňuje hluboké vrásky, jemné linky vypíná. Postupně zlepšuje hutnost a pevnost pokožky. Vitalizační masku Masque Marin můžete aplikovat dvakrát týdně, v případě potřeby i častěji. Dodá pokožce okamžitě energii a jas. Denním krémem s regeneračním účinkem Base De Jour Marine završíme celkovou péči. Tento kosmetický set přinese pleti oživení, zpevnění a vyhlazení jemných vrásek. Intenzivní brzy viditelné účinky a svěží vůně všech produktů dodají při aplikaci přípravků na pleť punc luxusu.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“. Více na https://www.facebook.com/smrtnemasanci/

Časopis Kosmetika & Wellness je mediálním partnerem soutěže kosmetiček „Hvězda GERnétic Česko 2017“.