Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

 

Téma: formování postavy

 

Nový rok jsem zahájila předsevzetím, že několik kilogramů zhubnu. Změnila jsem jídelníček, začala cvičit a běhat. Mohu ještě hubnutí něčím podpořit?

Vaše rozhodnutí je chvályhodné, změna jídelníčku a zvýšení pohybové aktivity jsou základem pro formování těla. Pozor ale na rychlé cíle. Je prokázáno, že polovina žen, které se snažily zhubnout co nejrychleji, ztracená kila opět rychle nabraly. A většinou ještě nějaká navíc. Přísné dodržování dietního režimu může být kontraproduktivní.

Při hladovění tělo přepíná do úsporného režimu, což znamená, že i když se nebudete přejídat, tělo bude vše rychle ukládat. Z tohoto programu organismus jen velmi těžko ustupuje. Proto je důležité dlouhodobě dodržovat vyváženou stravu, pitný režim a dostatek pohybu. Hlavně nehladovět. Pozor také na emocionální hlad. Skutečný hlad přichází postupně, emocionální hlad je náhlý, úporný. Většinou se dostavuje po nějakém psychickém náporu, který mnoho žen pak řeší jídlem.

Rychlost zeštíhlení a cílené formování partií lze podpořit přípravkem Adipo Gasta. Lehký, dobře vstřebatelný krém se aplikuje na problematické partie s vyšší vrstvou tuku. Promyšlený soubor aktivních látek, tzv. buněčný trenér, dokáže působit na nejvíce naplněné tukové buňky a stimuluje jejich vyprázdnění. Uvolněné mastné kyseliny jsou pak pomocí rostlinného kofeinu rychleji využity k výrobě energie.

Adipo Gasta má ještě jeden velmi důležitý účinek pro zeštíhlení. Při pravidelné aplikaci krému se vyvažuje metabolismus, upravuje vylučování a postupně ztrácíte chuť na sladké. Při pohybové aktivitě je dobrou volbou přípravek Perfect Body. Aplikuje se ráno na problematické partie a pak především před sportovní aktivitou na celé končetiny, hýždě a břicho. Před sportováním je důležité nanést krém s předstihem minimálně 15 minut, aby se aktivní látky dobře vstřebaly.

Přípravek obsahuje mimo jiné účinné látky L-Carnitin, který urychluje transport mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou zužitkovány na výrobu energie. Perfect Body působí zároveň proti celulitidě, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Při zachování základních zásad a pravidelného používání podpůrných přípravků pocítíte brzy úbytek tukové tkáně. Domácí péči je vhodné spojit s cílenými programy speciálních pracovišť.

Vyhledejte ve svém okolí kosmetický salon pracující s kosmetikou GERnétic, kde Vám tyto tělové programy kosmetička nabídne. Můžete volit mezi programem s termální maskou, nebo celotělovými zábaly z mořských řas přinášející tělu nejen podporu zeštíhlení, ale i velkou dávku zdraví.

Kosmetické přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“. Více na www.zdravi-zivot.eu.

Všem kosmetičkám, klientkám a dalším fanouškům francouzské kosmetiky GERnétic přejeme krásný a zdravý rok 2018.