Wellness rituály pro tělo i duši

Hledáte příjemnou formu relaxace, toužíte alespoň na chvíli hodit za hlavu každodenní starosti a stres? Nechte se hýčkat při těch nejúžasnějších odpočinkových a zkrášlujících procedurách, které vám vlijí novou energii do žil.

Fidžijská masáž horkými lasturami

Vychutnejte si dotek exotiky. Během tohoto hluboce relaxačního a regenerujícího rituálu zažijete pocit dokonalého uvolnění. Nejprve masér vyživujícím kokosovým peelingem šetrně zjemní pokožku vašeho těla. Mezitím mořské lastury, díky speciální směsi v nich obsažené, začínají hřát. Jejich hladký povrch ve spojení s teplem uvolňuje napětí všech svalů a vazů v těle a zároveň harmonizuje a zklidňuje vaši mysl. Zavřete oči a nechte čas jen volně plynout… Masáž je ideální pro bolavá záda, zablokovaná bedra nebo namáhané končetiny. Udělá vám dobře při přepracovanosti i problémech s nespavostí.

Hot Ayurveda

Staré indické léčebné učení ájurvéda je cestou k rovnováze. Speciální masáž vám přinese osvěžení nejen fyzické, ale hlavně psychické. Procedura s názvem Hot Ayurvéda je celotělová olejová masáž spojená s tlakovou terapií. Provádějí ji vyškolení indičtí terapeuti, a olej, který používají, obsahuje 22 léčivých bylin a dováží se přímo z Indie. Nebesky si odpočinete od starostí všedních dní, uvolníte se a prohřejete. Začíná se masáží krku, ramen a paží vsedě na stoličce. Poté se položíte a necháte důkladně hýčkat záda, nohy a v případě zájmu i břicho. Velice příjemnou součástí procedury je jemná antistresová masáž hlavy nahřátým bylinným olejem.

Calm Skin Facial

Zklidněná, jemná, hladká a hlavně zdravě zářící pleť obličeje a dekoltu – to je více než jakýkoli make-up. S čistě přírodní kosmetickou řadou Calm Skin, která obsahuje účinné antioxidanty, arniku a heřmánek bude vaše tvář během chvilky vyhlazená, hydratovaná, póry i vrásky budou redukovány a textura pokožky se vyrovná. Procedura je výborná zejména pro citlivou a vysušenou pleť, protože kombinace organických přírodních účinných látek ji tonizuje a navrací pevné kontury tváři, krku i dekoltu. Povadlé rysy se opět zpevní, křehká pleť bez života se pod šikovnými doteky kosmetičky rozjasní.

Rituál královny babylonské

Jedinečná kompozice aromaterapeutických složek vám přinese dokonalý smyslový požitek. Díky vzácným přírodním olejům z myrhy, kadidla, citrusů, bílého kosatce a santalového dřeva navrátí terapeutka vaší pokožce jemnost, hebkost, pružnost a mladistvý vzhled. Dvouhodinové hýčkání má podobu celkové aromaterapie, tělového peelingu, detoxifikačního zábalu, komplexního ošetření obličeje (peeling, detoxifikační a mineralizující maska, masáž obličeje směsí olejů podle typu pleti, hydratační maska, pleťový krém podle typu pleti) a nakonec celotělové relaxační aromamasáže.

Japonský rituál Hanakasumi

Tento masážní rituál je kombinací účinků specifických aktivních složek a promyšlených manuálních technik. Hanakasumi je v Japonsku název pro období, kdy na jaře rozkvete třešňová alej a uchvátí okolí svou vůní. Podstata procedury vychází z japonských tradičních rituálů, jejichž základem jsou koupele pro očistu těla i duše. Hanakasumi pečuje o pokožku celého těla, odstraňuje fyzickou i psychickou únavu, stres, pocity těžkých nohou, stimuluje smysly a navozuje hlubokou relaxaci. Obsahem rituálu je lehká manuální masáž přes osušku, teplý peeling, relaxační masáž nohou na bázi reflexologie, která  harmonizuje energetické toky a stimuluje cirkulaci krve a závěrečná masáž zad.

Bali Blossom

Blahodárná péče pro pokožku celého těla v sychravých podzimních dnech, to je balijská uklidňující masáž zakončená lázní v kokosovém mléce a čerstvých voňavých květech. Dodá vaší unavené nebo vysušené pleti veškerou potřebnou péči a zregeneruje celé tělo. Všemi smysly pocítíte atmosféru tropického ráje a zažijete dokonalé uvolnění. Při proceduře se používá panenský kokosový olej, během romantické koupele navíc vaše chuťové pohárky potěší čerstvé ovoce. Po této velmi relaxační masáži a koupeli si užijte několikaminutový odpočinek na lůžku, pokrytá čerstvými exotickými květy.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v KOSMETIKA&Wellness 11-12.2016…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *