Časopis Kosmetika & Wellness březen-duben bude v prodeji od 26. března

Časopis Kosmetika & Wellness březen-duben bude v prodeji od 26. března, a pokud si časopis nepředplácíte a do trafiky se nedostanete nebo je momentálně uzavřená, najdete časopis od tohoto termínu v elektronické podobě na www.kosmetika-wellness.cz

Jarní číslo přináší opět novinky ze světa kosmetiky, rady, jak o tělo pečovat po zimě, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad. Součástí časopisu je speciál o EET. 

 

Injekce mládí

Po zimě bývá pleť unavená, matná, jakoby bez jiskry. Rozzářit ji může SkinBooster, kombinované ošetření, které jí dodá hlavně chybějící hydrataci a odstraní známky stárnutí.

8 zákonů prosperujícího salonu

První část seriálu Jak funguje úspěšný salon, kterou připravujeme s marketingovým poradcem Radimem Andělem.

Všechno, co chcete vědět o EET

Speciální příloha o zavádění elektronické evidence tržeb, z níž se dozvíte všechno potřebné a zbavíte se strachu z nové situace.

Z přírody pro krásu a zdraví

Reportáž z veletrhu přírodní kosmetiky Vivaness v Norimberku, který opět prezentoval hlavní trendy v oblasti přírodní kosmetiky.

Jak se prosekat kosmetickou džunglí

Další rady pro kosmetičky a kosmetické salony, které předává Miroslav Spilka s více než čtyřicetiletými zkušenostmi v kosmetické distribuci.

Zelená revoluce

Kosmetika vstupuje do nové éry: je to ekologický životní styl s respektem k přírodě a s péčí o zdraví spotřebitelů. Nová vize představuje šetrný přístup, bioreceptury a čisté suroviny získávané v souladu se sezonami.

Tuhle kůži nechci!

Napsalo se o ní za ta léta mnoho, skoro by se zdálo, že o ní víme vše a dokážeme si s ní proto poradit. Jenže celulitida stále trápí mnoho žen bez rozdílu věku a hmotnosti.

Aby nám slušely krátké rukávy

S příchodem teplých dnů se krátí nejen sukně, ale také rukávy. A do nich je zapotřebí mít v co nejlepší kondici ruce i paže. Od konečků prstů až po ramena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a na portálu www.kosmetika-wellness.cz.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *