dm otevře v Praze na Černém Mostě první megastore prodejnu

Největší a nejmodernější, s nejširším sortimentem a zcela novými designovými prvky: tímto označením se může pyšnit zcela nová prodejna, kterou společnost dm otevře ve čtvrtek 28. 6. v Praze v Centru Černý Most. Nová megastore prodejna dm nabídne zákazníkům 610 m2 prodejní plochy. Jedná se v současné chvíli o největší prodejnu dm v České republice. Zákazníci se mohou těšit na široký sortiment výrobků péče o krásu a zdraví, který je rozšířen o více než 1 000 novinek, včetně produktů, jež byly doposud k dostání jen v online shopu dm. Návštěvníky jistě zaujme klidová zóna s lavičkami, kde si mohou během nakupování odpočinout. Zcela novým elementem je také kojící koutek decentně umístěný přímo v prodejně, kde mohou maminky v klidu a nerušeně nakojit své miminko. Pro nakupující je k dispozici také bezbariérová toaleta s přebalovacím pultem. Nejmodernější filiálka je dostupná 7 dní v týdnu. Zákazníci mohou využít bezplatné parkování v areálu obchodního centra s dostatkem parkovacích míst.

Na zákazníky čeká široký sortiment nejen v oblasti drogistického zboží, výrazně větší prostor dostane i fotopult s nabídkou foto produktů. Nový design získal také layout vůní, kterému dominují prezentační hotspoty.

S výběrem produktů ochotně poradí milý a vstřícný personál. Nákupy zcela jistě zpříjemní také možnost využití bezplatného wi-fi připojení v prodejně.

Ve dnech 28. 6. – 29. 6. k příležitosti slavnostního otevření prodejny navíc zákazníci nakoupí celý svůj nákup o 20 % levněji a obdrží také zdarma pevnou dm tašku, ve které si budou moct svůj nákup odnést.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *