Paruky pro nemocné ženy

Šampony, kondicionéry, masky nebo další produkty Pantene pečující o vlasy jsou dlouhodobě synonymem pro dokonalé vlasy. A díky projektu Silná a krásná letos značka Pantene už počtvrté dopomůže ke krásným vlasům i ženám, které o ně bohužel přišly v důsledku léčby onkologického onemocnění. V průběhu čtvrtého ročníku bylo vybráno 153 630 Kč, za které bude vyrobeno a nadačním fondem Daruj vlasy předáno devět paruk.

„Jsme moc rádi, že i čtvrtý ročník našeho projektu Pantene Silná a krásná naše zákazníky oslovil a do pomoci se opět zapojili. Nemoc přichází nečekaně a ženy se často potýkají kromě jiných zdravotních potíží i se ztrátou vlasů. Jsme hrdí, že můžeme díky našim partnerům a zákazníkům situaci alespoň trochu ulehčit a umožnit jim cítit se opět silně a krásně,“ říká Hana Ďurajková, marketingová manažerka společnosti Procter & Gamble.

„Chtěli bychom z celého srdce poděkovat všem, kteří se do projektu Pantene Silná a krásná zapojili. Podařila se vybrat úžasná částka 153 630 Kč, díky které můžeme dalším devíti ženám pomoct cítit se opět žensky. Jsme nesmírně vděčni, že i letos tak můžeme díky tomuto skvělému projektu nechat zhotovit několik dalších paruk pro naše žadatelky. Výroba paruky je totiž finančně velmi nákladná záležitost, ale díky výtěžku z projektu Silná a krásná můžeme již čtvrtým rokem nechat vyrobit daleko více paruk, než bychom si běžně mohli dovolit. Paruky se zhotoví z pravých vlasů od dárců, kteří vlasy pravidelně do nadace posílají a naše žadatelky dostanou paruky zcela zdarma. Velmi si tedy vážíme dalšího úspěšného ročníku, a ještě jednou děkujeme všem za podporu. Díky vám tak můžeme společně pomáhat ženám, které v životě neměly tolik štěstí,“ říká Ondřej Suchý, zakladatel a předseda správní rady Nadačního fondu Daruj vlasy.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *