Užijte si radost z pohybu s novou kolekcí Craft podzim/zima 2018

Švédská značka Craft, průkopník v oblasti funkčního prádla a sportovního oblečení, dokazuje, že dokonalé materiály s funkčními parametry lze využít nejen při sportu. Craft poskytne pohodlí, ale i funkční design při těch nejnáročnějších fyzických disciplínách i běžných volnočasových aktivitách. V nové kolekci vsadil na úplety, které dodají oblečení na atraktivitě a zároveň si zachovají bezchybnou funkčnost. Pocítíte, jak se oblečení dokonale přizpůsobí vašemu tělu díky propracovanosti a minimu švů. Nová sezóna přináší funkční prádlo, oblečení na indoorové sporty, běh, běžecké lyžování a cyklistiku. Soustřeďte se jen na to, co je opravdu důležité, na výkon a odpočinek. O zbytek se postará Craft.

Fuseknit – synergie technologií a tradice
Revoluci ve vývoji funkčních materiálů přináší technologie Fuseknit, která se objevuje napříč celou kolekcí podzim/zima 2018. Jedná se o speciální způsob pletení, kdy je díky plynulému střídání různých druhů vazby a materiálů dosaženo ještě lepších funkčních vlastností než dříve. Bezešvé přechody mezi jednotlivými strukturami pleteniny umožňují, aby byl materiál měkčí a poddajnější. Nespornou výhodou je rovněž i vyšší elasticita materiálu, která poskytuje maximální volnost pohybu. Při výrobě materiálu vzniká minimum zbytků, proto je šetrná k životnímu prostředí.

Funkční prádlo

FUSEKNIT COMFORT
Pokud hledáte funkční prádlo pro širokou škálu sportovních aktivit, je to právě Fuseknit. Díky módnímu a neotřelému designu s decentním melírem je vhodné i na běžné nošení v mírně chladném až chladném počasí. Tato řada si dala velmi záležet i na módních prvcích, která však nemají žádný vliv na funkčnost. Jemné perforace zvyšují prodyšnost a o perfektní zachování všech funkcí se postarají bezešvé přechody.

Běh není sport jen na letní měsíce. Běh je životní styl. Craft myslel na všechny milovníky tohoto stále se rozšiřujícího sportu. Výrazně reflexní oblečení, doplňky i obuv ochrání běžce před nepříznivým počasím a zajistí nezbytný komfort. Soustřeďte se jen na pohyb, při kterém vás nebude nic svazovat.

Při cyklistice na podzim a v zimě musí být cyklista hlavně viděn, proto Craft začal používat celopovrchovou reflexní úpravu, aby zvýšil na maximum pasivní bezpečnost. Při výrobě se počítalo i s tím, že se sportovec bude potýkat s výrazným kolísáním teplot během dne, větrem, mokrým terénem či mrazem. Funkčnost oděvů zvyšuje ochranu těla sportovce v proměnlivém počasí, dopřává mu potřebný tepelný komfort a dostatečnou prodyšnost.

Nová kolekce švédské značky Didriksons1913 podzim/zima 2018

S oděvy Didriksons1913 už nebude žádné počasí překážkou. Chvíli vydatně prší, fouká silný vítr, sněží a vzápětí začne svítit slunce. I takové počasí je typické pro chladné měsíce. Buďte připraveni na každou situaci a současně držte krok s módou. Nová kolekce švédské značky Didriksons1913 podzim/zima 2018 prošla neúprosným testem severské přírody a obstojí i v nepříznivých klimatických podmínkách. Tyto oděvy jsou spojením vysoké kvality, maximální funkčnosti, chytrých detailů a nadčasového skandinávského designu.

Při tvorbě každé nové kolekce designéři neopomíjejí ani módní prvky, a díky tomu se jim daří skloubit funkčnost s trendy. Letošní sezona se nese v duchu minimalistického designu, propracovaných střihů a módního prošívání. Barvy hrají odstíny petrolejově modré, vínové a zelené.
Značka si zakládá na úzkém propojení s přírodou, proto bez kompromisů trvá na přísných ekologických standardech a výrobě šetrné k životnímu prostředí. S funkčními a trendy oděvy Didriksons1913 už nikdy nepromoknete a budete se vždy cítit v teple a pohodlí. Špatné počasí vás už jednoduše z míry nevyvede.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *