Youtuberka Petra LovelyHair představila svoji vlastní paletku očních stínů

Britská značka Makeup Revolution poprvé v historii oslovila českou youtuberku
ke spolupráci. Vybrala si populární Petru Vančurovou alias Petru LovelyHair. Díky tomu vznikla nadčasová paletka 36 očních stínů, které vybírala sama Petra. Výrobek je k dostání exkluzivně v prodejnách  drogerií Rossmann.

Paletka Revolution by Petra obsahuje 36 vysoce pigmentovaných očních stínů. Zastoupeny jsou jak základní či zemité odstíny pro kouřové líčení, tak v současnosti velmi populární fialové stíny. Nechybí ani hravé barvy, jako je červená, žlutá, petrolejová či oranžová. Paletka je oboustranná. Na jedné straně se nachází barvy laděné do studených podtónů, druhá strana naopak patří teplejším odstínům. Rozmanitý výběr stínů tak umožní vytvořit dokonalé denní i večerní líčení. Navíc je vhodná pro světlejší i tmavší typy pleti.

Česká beauty bloggerka Petra LovelyHair se tak zařadila k dalším osmi zahraničním influencerům, kteří už mají svůj výrobek této značky. Kromě samotného výběru barev dostala Petra příležitost navrhnout také design. Zvolila kombinaci matné černé barvy se zlatým nápisem, která působí luxusním dojmem, přitom se však jedná o cenově dostupný produkt.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *