Bílkovina mládí

Kolagen je tělu přirozená bílkovina, která je základní stavební látkou všech podpůrných tkání. Tvoří kosti, svaly, klouby, šlachy, ale i kůži, vaziva, chrupavky, dásně, oči. Díky němu nejdříve vyrosteme do krásy a síly, naše tělo je pružné a ohebné.

A pak to přijde. Vyrosteme a kolagenu začne ubývat. Mohlo by nám to být úplně jedno, kdyby jeho úbytek nebyl tak nepříjemný. Vždyť se projeví na zdraví i na vzhledu!

Jak kloubem a svalům chybí výživa, zhoršuje se jejich pohyblivost. A nejen to. Ne nadarmo se kolagen označuje jako bílkovina mládí. Pokud ho máme nedostatek, tělo ztrácí elasticitu, vadne, objevují se první projevy stárnutí a o slovo se přihlásí bolesti kloubů, celulitida, suché a lámavé vlasy i nehty. S tímto stavem se nemusíme smířit. Můžeme kolagen tělu dodávat. Výrazný efekt má hlavně ten, který polkneme, tedy dostaneme do těla. Optimal Collagen od společnosti Pharma MLK je tekutý kolagen ve formě peptidů (jde o hydrolyzovaný rybí kolagen, který dokáže lidské tělo rychle a bezpečně vstřebat). Nejenže vrací tělu sílu, ale zároveň „nakopne“ produkci vlastního kolagenu. Stárnutí a s ním spojené nepříjemnosti se úplně zastavit nedají, ale díky kolagenu se dají zpomalit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *