Gerthérapi: Kouč krásy a zdraví

Pro všechny, které baví pečovat o své zdraví, zdolávat sportovní výzvy, nezaleknou se žádného dobrodružství, a přitom je jejich každodenní mantrou zdravý životní styl, vyvinuly Laboratoře GERnétic jedinečný přípravek, jenž je bude provázet každý den a umocňovat jejich radost z dosažených pokroků. Dobře ale poslouží i těm, kteří se do pravidelného tréninku teprve dali a na vlastní kůži pocítili jeho první účinky. Svaly si zatím nezvykly na novou zátěž a protestují mírnou bolestí či únavou. Přesně pro ně je Gerthérapi od francouzské kosmetiky GERnétic správnou volbou.
Novinka v portfoliu GERnétic funguje na principu povzbuzení lymfatické drenáže, díky čemuž dochází k lepšímu a rychlejšímu odvodu zplodin a metabolitů z tkání. Jejich vyšší hladina je totiž fyziologickým důsledkem pohybové aktivity. Umocnění procesu drenáže znamená také zlepšení celkového regeneračního potenciálu těla.

Péče, která podpoří úsilí

„Tento unikátní tělový krém je reakcí značky GERnétic na stále se zvyšující trend v počtu aktivních lidí, kteří si přejí maximálně zefektivnit péči o své zdraví a touží si uchovat pocit dokonalé tělesné i duševní pohody. Zjistili jsme, že tato skupina jedinců se často setkává s pocity svalové únavy a přetížení nebo naopak strnulosti. Jsou to přirozené důsledky pečlivého tréninku, ať už jde o formování postavy nebo zvyšování celkové kondice. Jenže tyto nelibé pocity chtějí aktivní lidé eliminovat, protože jim brání v tom vychutnávat si naplno svůj denní rytmus. Dbají na pestrou stravu s optimálním obsahem živin, aby se jejich tělo dobře regenerovalo. Ale chtějí i něco navíc – péči, která podpoří jejich úsilí. A tam bezpochyby Gerthérapi dokáže pomoci,“ vysvětluje Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka společnosti LK SERVIS, generálního zastoupení francouzské kosmetiky GERnétic pro ČR a SR.

Aktivní složky krému Gerthérapi

Základem pro regeneraci a optimální výživu pokožky se staly makadamový olej a olej z hroznových jadérek. Mají vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které výborně obnovují pokožku. Hroznový olej navíc kůži otevírá, aby do ní další obsažené látky snáze pronikaly. Otoky uvolňuje, překrvení mírní, tonizačními a detoxikačními účinky se vyznačuje komplex výtažků z artyčoku, cypřiše, lopuchu a kaštanu koňského.  Esence z rostliny Ravensara aromatica má tonizační, protizánětlivé účinky a svou vůní přispívá k pozitivní stimulaci psychiky. Citral obsažený v citronelové silici působí blahodárně na zklidnění rozjitřených smyslů a dodává pocit pohody. Zklidňuje pokožku. „Přípravek je založen také na efektu, jemuž říkáme buněčný trenér. Jde o unikátní komplex rostlinných látek, které umocňují vyprazdňování tukových buněk, což podporuje zeštíhlení problémových partií. Tím je radost z dobře odvedené práce a cvičení dvojnásobná. Sestává z vektorizovaného kofeinu, který se uvolňuje až přímo v tukové buňce, působí hloubkově na podporu lipolýzy a vyprazdňování adipocytů, které se tak zmenšují. Výtažek z vlčího máku obnovuje buněčné dýchání, čímž dochází k efektivnějšímu využití energie z mastných kyselin,“ objasňuje mechanismus působení Alena Kimlová, hlavni firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *