Nová řada Detox Energie™ Sothys Paris

Profesionální kosmetika Sothys Paris přichází s novou řadou Detox Energie™, která nabízí kompletní kosmetické řešení k ochraně pleti proti negativním vlivům znečištěného ovzduší, detoxikaci a dodání energie.

Hlavní podstatou je trio účinných aktivních látek

Tato nová řada pomáhá pleti bojovat s okolním znečištěním díky trojici aktivních látek – výtažku z černého bezu, detoxikačním peptidům a výtažkům z kořene sibiřského ženšenu. Každá z nich má v produktech Detox Energie™ svou nezastupitelnou roli. Černý bez, pocházející z organického zemědělství, představuje pro pleť ochranu proti znečištění i volným radikálům, částicím, které mají velký podíl na předčasném stárnutí pleti. Hlavním úkolem biomimetických detoxikačních peptidů je celková detoxikace buněk. Pomáhají pleti očistit se jak od vnějšího znečištění pocházejícího z okolního prostředí, tak i od toho vnitřního, tedy látek, které už se do pleti dostaly. Aby buňky všechny procesy zvládly, je v přípravcích obsažen také extrakt z kořene ženšenu, který funguje jako hlavní dodavatel energie.

Nedejte znečištění šanci

Svou pleť můžete nyní povzbudit a detoxikovat zároveň pomocí pěti produktů z řady Detox Energie™. Energizující sérum pro pleť působí jako detoxikační a okysličující koktejl, Detoxikační krém mládí pleť chrání a posiluje a Detoxikační esence ji zahalí do ochranného hydratačního závoje. Jako okamžitá vzpruha působí Energizující rozjasňující ampule a případné nedostatky skryje Korektor pro okamžité posílení pleti. Účinek detoxikační řady můžete na vlastní kůži vyzkoušet při ošetření v salonu, ideální však je efekt ještě podpořit používáním produktů při každodenní domácí péči o pleť. Už po několika dnech používání pocítíte, že je vaše pleť rozzářenější, odolnější vůči škodlivým vlivům okolního prostředí a nabitá energií.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *