Pro pleť jako porcelán

Švýcarská značka DECLARÉ, specializující se na citlivou pleť, přichází s krémem k ošetření kuperózy. Snižuje viditelnost žilek, zabraňuje vzniku alergických reakcí a zánětů, předchází stresovým reakcím kůže, posiluje obrannou i regenerační schopnost kůže.

Klinické studie prokázaly, že jeho užíváním se sníží projevy až o 55 % a předejde se přechodu do vážnějšího stádia.

Zarudnutí tváře může být následkem stresové situace nebo náhlé změny teploty, ale také někdy signalizuje chronické onemocnění. Pokud se s tímto problémem potýkáte častěji, zbystřete! Mohlo by jít o kuperózu, což bývá první stádium vážnější chronické nemoci zvané růžovka.

Mezi první symptomy kuperózy patří suchá a citlivá pleť se sklonem k častému zarudnutí zejména v oblasti tváří a nosu a viditelně rozšířené cévky v obličeji, které nemizí. Zachytíte-li nemoc v tomto stádiu, s kvalitní péči je dobře léčitelná a její projevy můžou být eliminovány.

Co nemoc působí?  V tom nemají dosud odborníci zcela jasno, jisté ale je, že častěji postihuje osoby s velmi tenkou a jemnou pokožkou, s vyšším krevním tlakem a světlým fototypem. Za spouštěče problému se považuje již zmíněný stres, vyšší konzumace cukru, alkoholu a mouky a obecně nezdravý životní styl, mechanická námaha kůže i znečištěné životní prostředí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *