Řasy: dovoz z Karibiku

 

 

Svět pod hladinou moří a oceánů v sobě skrývá mnoho dosud neobjevených mořských organismů. Často obsahují bioaktivní látky, které naše tělo vstřebává mnohem lépe a rychleji než látky vyráběné uměle. Jednou z takových účinných látek je karibský korál Trsovník lékařský. Olej v něm obsažený dokáže stimulovat a aktivovat kořínky folikulů očních řas i obočí. Významně totiž prodlužuje jejich růstovou fázi. Této skutečnosti úspěšně využívají boostery pro růst řas a obočí

Petra ve „Šmikulandské“

Kadeřnický tým salonu Petry Měchurové se neustále zvětšuje, takže rozšíření prostor se stalo nutností. „Nový salon najdete v přízemí Mikulandské ulice, kterou bychom k této příležitosti překřtili na „Šmikulandskou”, směje se Petra Měchurová (na obr. s vedoucím nového salonu Pavlem Krupnikem). Salon se oficiálně otevírá počátkem října, ale už od 25. 9. uvidíte na místě například instalaci „Řekni to vlasy!“ a různé další akce.

Ty jsi má, karamelová…

Francouzskou značku dekorativní kosmetiky v bio kvalitě Couleur Caramel (Karamelová barva) používají i profesionální vizážisté, když líčí hvězdy na červený koberec během filmového festivalu v Cannes. Bio produkty jsou vhodné i pro ženy s extrémně citlivou pletí. Obsahují vosky a másla, zajišťující hydrataci, a pigmenty z rostlin a minerálů. Kosmetika má certifikáty ECOCERT a QUALITE FRANCE a  je určena pro ženy, které chtějí být krásné, ale zároveň i zdravé a jsou zodpovědné vůči životnímu prostředí.

Arktický jas

Vrásky vyhlazující zkrášlující elixír finské kosmetiky Lumene, který obsahuje rakytníkový olej bohatý na mastné Omega kyseliny a vitaminy A a E, vrací pokožce ztracený jas a redukuje stopy předčasného stárnutí.

Kokosový zázrak

Vivaco Bio Oil coconut je 100% přírodní panenský olej, lisovaný za studena, který dobře promašťuje a vyživuje vysušenou pokožku, zvyšuje její vitalitu a pružnost. Zklidňuje citlivou a alergickou pleť, je vhodný také na rány, jizvy, akné i ekzémy. Blahodárně působí i na vlasy, které můžou být po létě vysušené a polámané.

Kolumbie na dosah ruky

V kavárnách Costa Coffee můžete ochutnat nový druh kávy – 100% arabiku původem z Kolumbie s nádechem květinovo-medového aroma vybalancovaným linkou hořkosladkého karamelu. V prodeji bude od poloviny září a v sortimentu kaváren nezůstane natrvalo, protože se jedná o limitovanou edici.

Olivový zázrak

Olivový olej je pro lidskou pokožku hotový zázrak! Složení mastných kyselin je velmi podobné lidskému mazu, proto je vhodný pro suchou, podrážděnou, zánětlivou, alergickou či jinak poškozenou pokožku. Vivaco Bio Oil Olive obsahuje vitamin E, který vyhlazuje vrásky, podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje její odolnost. Má skvělé účinky i pro regeneraci vlasů.

Elektronická síťovka

Také někdy v prodejně chodíte mezi regály a nevíte, co jste měli v plánu koupit? Jestli se chcete podobným situacím vyhnout, stáhněte si aplikaci „Síťovka“. Vytvoří nákupní seznam prakticky za vás a upozorní vás např. na potraviny oceněné logy kvality Klasa a Regionální potravina. A tím její přednosti zdaleka nekončí. Celý příspěvek

Do bot ponožky?

Z módního hříchu se může stát módní hit! Společnost Happy Socks věří, že ponožky mají mnohem větší potenciál jako módní doplněk a prostředek sebevyjádření, než se jim až donedávna přiznával a že můžou váš styl pozvednout. Řada Hysteria se nabízí  v široké škále stylů, délek, vzorů, barev a materiálů, od lesklé mercerizované bavlny, viskózy po bezešvý nylon. Design ponožek je inspirován vizuálním uměním a architekturou, výraznou grafiku střídají geometrické vzory.