M SPA – Lázně uprostřed Prahy

Hotel Emblem Prague představuje vlastní lázně M Spa, které se nacházejí  v posledních dvou patrech hotelu a jejich součástí je wellness a fitness centrum s možností objednání špičkových masáží, tělových rituálů a kosmetiky Pure Altitude. Pobyt v M Spa bude pro vaše unavené tělo výjimečným zážitkem, ať budete mít pouhou hodinku na rychlou masáž anebo se tu necháte hýčkat celé odpoledne.
Lázně M Spa mají velmi uvolněnou a komorní atmosféru. Klienti mohou využívat saunu, parní lázeň, ledovou fontánu, Kneippův chodník, relaxační místnost a střešní terasu, jejíž součástí je také vířivka. Z terasy lze přes romantické střechy pražských domů dohlédnout až na Pražský hrad. M Spa nabízejí exkluzivní procedury Pure Altitude, pro které speciálně vyškolení terapeuti používají výhradně unikátní suroviny pocházející z francouzských Alp.

PRO DÁMY I PÁNY
Zvolit si můžete masáže či tělové rituály trvající 60 až 180 minut. I když pro velmi časově vytížené klienty lze najít některé bleskové procedury, které jsou kratší. Mezi ně patří také masáž Častý cestující, jež má zbavit světoběžníky stresu, bolesti, únavy a nespavosti.

 

Příjemnější jsou však delší procedury, díky kterým se naše tělo i mysl zastaví, odpočívá a čerpá novou energii.

Objednat si můžete celkovou masáž těla, masáž obličeje, hlavy, nohou či zad, ale také pleťové ošetření anebo regenerující detoxikační zábal. V nabídce jsou i aroma masáže, k nimž jsou používány voňavé esenciální oleje.
Například „Hloubková masáž“ energetizuje nejhlubší vrstvy svalů a uvolňuje napětí. Při rituálu „Pure Altitude pro ni“ pomocí peelingu, zábalu a aroma masáže dojde k omlazení těla. Variace na tuto masáž existuje i pro pány. Pleťové ošetření „Seve de vie“ zase nabízí prevenci proTI stárnuTÍ pokožky, vaši pleť rozzáří a dodá mladistvý vzhled. Na seznamu procedur jsou samozřejmě také manikúra a pedikúra.

DESIGN NEJVYŠŠÍ KVALITY
Podobně jako ve zbytku hotelu, také v lázních M Spa je použit nábytek a doplňky význačných designerů. Elegantní produkty a wellness zařízení včetně sauny dodala do lázní hotelu Emblem Prague firma KLAFS. Ve středu útulné stylové relaxační místnosti stojí dubový stůl Nota Bene nizozemské návrhářky Marlieke Van Rossum. Dokonalé posezení poskytují italská křesla a pohovky Frigerio Salotti, stejně jako elegantní bělostná křesla Marcela Wolterincka.

kontakt: www.m-spa-prague.com 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *