Soutěž o koktejl Herbalife Formula 1 s příchutí malin a borůvek

Chcete se po zimním hodování dostat do formy a třeba i zhubnout nějaké to kilo? Pak byste měli upravit svůj jídelníček, aby byl nutričně vyvážený, a také začít víc cvičit.

Při úpravě jídelníčku vám může pomoct koktejlová směs Formula 1, která je praktickou alternativou hlavního jídla.

Formula 1 s příchutí malin a borůvek má pouze 225 kcal na jednu porci a tělu dodá vyvážený poměr cukrů, tuků a bílkovin (40 %/ 30 %/ 30 %). Má vylepšenou recepturu s vyšším obsahem vlákniny, vitamínů a minerálních látek (celkem 23).

Pokud jste se tedy rozhodli svou hmotnost regulovat, ale přesto jíst zdravě, nahraďte tímto koktejlem dvě denní jídla. V případě, že si jen chcete udržet váhu, nahraďte koktejlem pouze jedno denní jídlo.

Příprava lahodného koktejlu je velmi snadná – stačí ho pouze rozmíchat v polotučném mléce, ať už kravském, sójovém či mandlovém. Formula 1 s příchutí malin a borůvek neobsahuje umělá barviva ani sladidla a je vhodný pro vegetariány. Produkt je k dostání výhradně prostřednictvím sítě nezávislých členů Herbalife.

Více informací naleznete na www.herbalife.cz

Koktejl Herbalife Formula 1 s příchutí malin a borůvek získají 3 vylosovaní soutěžící, které/ří správně zodpoví soutěžní otázku, označí soutěž na FB Kosmetika & Wellness „To se mi libí“ a budou ji sdílet.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *