Soutěž o kosmetický balíček a vstupenky na veletrh World of Beauty & Spa

Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po 23. srdečně zve tým kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa jaro 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v pražském veletržním areálu PVA Expo Letňany Praha.

Veletrh připravují více než čtyři stovky vystavovatelů a mnoho desítek nejlepších odborníků – kosmetiček, dermatologů, vizážistů, stylistů, kadeřníků, nehtových designerů, odborníků na aromaterapii, péči o nohy, fyzioterapii, masáže i zdravý životní styl.

Účast na veletrhu je výzvou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami ve světě krásy a harmonie a inspirovat se známými osobnostmi z oboru.

Kosmetická a anti-aging péče, relaxace, zdravý životní styl: ukázky péče leaderů kosmetického oboru na stáncích budou doplněny programem na podiu i v salonku. Návštěvníci uvidí nové metody v péči o pleť a tělo spojené s aromaterapií a vyvinuté ve světových laboratořích, stejně jako zdokonalené tradiční přírodní receptury od našich babiček či dovezené z exotických zemí.

Programem budou provázet úspěšní odborníci z řad vystavujících firem i oborových sdružení a asociací. Novinky ve fyzioterapii předvedou odborníci z Asociace pracovníků v regeneraci. Česká podiatrická společnost připravila opět odborný workshop a celodenní bezplatné poradenství, dozvíme se o zážitkovém saunování. Náměty plné vůní přinesou odborníci z České aromaterapeutické společnosti i Asociace českých aromaterapeutů, na programu spolupracujeme s Unií kosmetiček. Veletržní ukázky mohou být pro návštěvníky nejen zážitkem a inspirací pro vlastní relaxaci a péči o krásu a zdraví, ale zároveň motivací pro další kvalifikaci, rekvalifikaci či námětem pro nové zaměstnání.

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem. V průběhu veletržních dnů se na podiu budou střídat přední vizážisté a stylisté a mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů“ Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Svěží inspirací budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ či líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené týmem Honzy Hlaváčka, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem i nové téma soutěže „Inspirace 2018“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness“. V přehlídkách butiku Fashion Island nebudou chybět miss: Česká Miss Lucie Kovandová, Česká Miss Karolina Mališová, Miss Face 2016 Nikola Uhlířová, Miss bikiny a II. Vicemiss Miss Face 2016 Zuzana Straková. Na podiu i stáncích se návštěvníci opět setkají se známými osobnostmi. Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.

Více informací na webu: www.WorldOfBeauty.cz či Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

CO MŮŽETE VYHRÁT?

  1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa jaro 2017
  2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa jaro 2017
  3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa jaro 2017

Podmínky soutěže:

  1. Dát na www.facebook.com/kosmetikawellness.cz/ LIKE/To se mi libí pod
    tímto příspěvkem
  2. Dát na www.facebook.com/kosmetikawellness.cz/ LIKE/To se mi líbí
    stránce Kosmetika & Wellness (pokud ještě nemáte)
  3. Sdílejte soutěž VEŘEJNĚ na svém profilu

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu World of Beauty & Spa ve dnech 10. a 11. března 2017. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu.

Výhry dodala:

Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, pořádající veletrh World of Beauty & Spa.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *