Akční plán pro krásné vlasy

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše hodně vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až    88 % žen po celém světě, ať už jsou důvody jakékoliv. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s experty z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.

Řada Genesis byla vytvořená s důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Profesionálové v Kérastase vyslyšeli nejčastější vlasové problémy a představují řešení, které vyživuje, ale nezatěžuje. Nabízí několik možností, jak si sestavit posilující péči vyhovující vašim vlasům a životnímu stylu. Řada obsahuje BAIN HYDRA-FORTIFIANT, šamponovou lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání; BAIN NUTRI-FORTIFIANT, vyživující šamponovou lázeň pro suché vlasy se sklonem k padání; FONDANT RENFORÇATEUR, vyživující kondicionér pro oslabené vlasy se sklonem k padání; MASQUE RECONSTITUANT, vyživující masku pro suché a oslabené vlasy se sklonem k padání; DEFENSE THERMIQUE, termoochranu pro oslabené vlasy se sklonem k padání; SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT, sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání pro každodenní používání; AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI-CHUTE, sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *