Poradna nejen pro kosmetičky

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

Téma: Hyperaktivní pokožka

Celý život se potýkám s hyperaktivní pokožkou. Mám problémy s výběrem kosmetiky i líčidel. Co mohu pro zklidnění pleti udělat?

Intenzivní ampulková péče od kosmetiky GERnétic má skvělý efekt na pleti.

U přecitlivělé pleti je výběr kosmetiky opravdu značně složitý a musí se postupovat velmi opatrně. Základním pravidlem je nemíchat kosmetické přípravky z různých kosmetických řad, nepřehlcovat pokožku velkým množstvím produktů, vyvarovat se neustálému zkoušení krémů. Citlivá pokožka reaguje přehnaně i na běžné podněty, červená, svědí, pne a vyvolává nepříjemné pocity. Toleranční limit je u takové pleti opravdu velmi nízký. I pro kosmetičku je práce s tímto typem pleti často velkým oříškem.

Pro rychlé a celkové zklidnění a zvýšení obranyschopnosti pleti Vám doporučuji využít ampulkovou péči SENSI BOOST, kterou nově uvedly na trh Laboratoře GERnétic a se kterou mám velmi dobré zkušenosti. Sofistikované sérum obsažené v 7 ampulkách má na pokožku dvojí účinek – zklidňuje podrážděnou pleť a působí proti nepříjemnému pročervenání. Uvolňující efekt je okamžitě po aplikaci séra citelný a viditelný, důležitý je i fakt, že účinné složky zklidňují a chrání pokožku během celého dne, což je pro nositelku senzitivní pleti jistě velmi důležité.

Účinné složky – výtažky ze slupek rajčat snižují uvolňování zánětlivých cytokinů, bojují proti zánětu, překrvení a chrání pleť proti patogenům. Extrakt z Proskurníku lékařského pleť zklidňuje, zvlhčuje a změkčuje. Pro celkové zklidnění doporučuji přípravek Sensi Boost aplikovat jako kúru. 7 dní po sobě jdoucích naneste obsah jedné ampulky na očištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu, nechte dobře vstřebat a pak pokračujte v obvyklé péči. Týdenní kúra odstraní pocity diskomfortu a nepříjemného pročervenávání a můžete ji kdykoliv zopakovat podle potřeb pokožky. Vzhledem k tomu, že senzitivní pleť je velmi nevyzpytatelná, často překvapí náhlou reakcí, je vhodné mít ampulky Sensi Boost doma v zásobě a v případě potřeby využít jednotlivé ampulky jako S.O.S. přípravek k momentálnímu a rychlému zklidnění pokožky. Pokud Vám budou ampulky Sensi Boost vyhovovat, doporučila bych k vyvážení pokožky ještě regenerační krém Synchro ze stejné kosmetické řady. Je to skvělý harmonizační krém, který zvyšuje obranyschopnost pleti, vyvažuje fyziologické funkce, doplní potřebné regenerační látky, posiluje hydrolipidový film, pokožku zvlhčí a zklidní. Celou péči můžete doplnit denním analergickým krémem Tropo Plus a čisticími přípravky Glyco a Sebo Ger. S touto ucelenou péčí mám u citlivých pletí dobré zkušenosti, klientky se pro přípravky pravidelně vrací, jejich pleť je mnohem vyrovnanější a klidnější. A také je dobře zásobena účinnými složkami, které zabraňují tvorbě vrásek a povadnutí pokožky.

A pamatujte. Pokožku příliš nevystavujte slunečním paprskům, ve slunných dnech ji chraňte UV faktorem SPF 30. Vyšší faktory nejsou pro citlivou pleť příliš vhodné, mohou ji podráždit. Před hlubokým mrazem, který pleť rychle vysušuje, je třeba pokožku chránit tenkou mastnou vrstvičkou i za cenu toho, že se budete trochu lesknout. I když současné lehké tónovací krémy dokážou pleť hezky matovat. Vyzkoušejte Crème GG.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz Více informací zde: KOUPIT PRODUKTY

Jste kosmetička a chcete pro své klientky to nejlepší? Staňte se kosmetičkou GERnétic. Více na https://www.gernetic.cz/nova-kosmeticka

Kosmetika GERnétic podporuje https://www.gernetic.cz/podporujeme