Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

Téma: stimulace, kvalitní výživa a hydratace pleti

Lze používat ráno buněčný stimulátor Mito Spécial+ a večer hydratační a liftingové sérum Cells Life od kosmetiky GERnétic? Není to příliš silné? Je mi 44 let.

Sérum Cells Life doporučujeme aplikovat i na vrásky kolem očí. Lze s ním ošetřovat také jizvy a strie.

Ve Vašem věku je používání těchto dvou přípravků naprosto ideální. Pokožka díky hormonálnímu poklesu prochází velkými změnami, postupně se ztenčuje, buňky se rychleji odvyživují, pleť ztrácí na vitalitě, uvolňuje se, vrásky se prohlubují a vznikají další.

Je třeba pleť stimulovat, kvalitně vyživit a hydratovat. Přípravek Mito Spécial+ a Cells Life Vám v tomto velmi pomohou. Mito Spécial+ je 100% přírodní produkt, obsahuje antiradikálový a antioxidační komplex a umožňuje kvalitnější produkci přírodního kolagenu, hlubší okysličení, celkově podporuje buněčnou aktivitu a energii. Usnadňuje též kvalitnější vstřebávání aktivních látek z následně aplikovaných přípravků.

U citlivých pletí mohou aktivní látky pokožku lehce prokrvit. Jedná se o povrchovou mikrocirkulaci, která je pro pokožku velmi žádoucí. Pročervenání ustoupí během několika málo minut. Dámy velmi oceňují liftingový efekt tohoto přípravku. Mito Spécial+ doporučuji používat ráno (každý druhý den) na očištěnou pokožku. Nezapomeňte nechat sérum dobře vstřebat a teprve potom nanést další používané produkty.

Cells Life dodá Vaší pleti velkou dávku hydratace, zvýší její objem, vyhladí vrásky, zamezí tvorbě dalších. Při pravidelném používání tohoto přípravku získá pokožka sametový vzhled. Cells Life aplikujte pravidelně každý večer po dobu 14 dnů, pak odložte na 2-3 měsíce a kúru zopakujte.

Oba přípravky je třeba doplnit kvalitními čisticími produkty, denním a regeneračním nočním krémem. Při péči o pokožku je vhodné používat produkty jedné kosmetické řady, jen tak pleť zbytečně nezatížíme koktejlem látek, které spolu nesouvisí. Vyzkoušejte na čištění pleti čisticí mléko Glyco a stimulační bezalkoholové tonikum Fibro. Z denních krémů bych doporučila Tropo Plus a na noc krém Synchro. Při pravidelném používání a péči těmito produkty si pokožka zachová dlouhou dobu krásný vzhled.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje:

Termín do diáře:

Navštivte nás na mezinárodním kosmetickém veletrhu „WORLD OF BEAUTY“ 15. a 16. března 2019 v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA – Letňany.

V pátek 15. března od 13 hod. SHOW na hlavním pódiu „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky Aleny Kimlové“