Poradna nejen pro kosmetičky

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

Téma: Péče o pokožku po letních měsících

Je nutné změnit péči o pokožku po letních měsících?

Hydratační maska Hydra Ger navrátí po létě pleti kondici

Je pravdou, že letní měsíce jsou pro pokožku jistou zátěží. Hlavně sluneční paprsky, kvůli kterým dochází ke zvýšenému vzniku volných radikálů, poškozují zdravé buňky a způsobují předčasné stárnutí pleti. Při neopatrném opalování jsou poškozována i kolagenní vlákna a pleť se stává matnější a povadlejší.

Zesílení pleti, kterým se naše tělo chrání před pronikáním slunečního záření, může zase působit hrubším dojmem. Silně pigmentované buňky se rychleji z pokožky odlupují a pleť ztrácí na vitalitě. Dobře si pokožku prohlédněte a zjistěte, v jaké je kondici. Pokud jste se o svoji pokožku starala v létě zodpovědně, k velkým změnám určitě nemusí docházet, jen přidáte určitý přípravek, který Vám pomůže některé následky opalování eliminovat.

Volné radikály pomůže odstranit sérum Mito Spécial+. Kromě liftingových a regeneračních složek obsahuje účinný antiradikálový a antioxidační komplex, který volné radikály neutralizuje. Vysoká koncentrace peptidů podporuje produkci kolagenu a zamezuje tak povadnutí pokožky, dodá vitalitu. V případě zesílené pleti prospěje peeling. Hrubší peelingový přípravek Ger Peel je určený pro hrubší pokožku, jste-li majitelkou jemnější pleti, volte Nettoyant Gommant Marin. Měkká, kulatá brusná složka citlivě odstraní odumřelé buňky a krásně pokožku prosvětlí. Zjemnění pleti můžete dosáhnout i enzymatickým peelingem Lotion Aux Acides De Fleurs. Jemné květinové kyseliny z ibišku, frézie a lilie citlivě naruší soudržnost povrchových buněk a rychleji odumřelé buňky odstraní. Musíte však počítat s tím, že projasněním pokožky do určité míry odejde i bronzový odstín pleti. Přidanou hodnotou séra Lotion Aux Acides De Fleurs je zjemnění hlubokých vrásek a odstranění těch jemných.

Kondici pokožky můžete prospět i pravidelnou aplikací (1-2krát týdně) hydratační masky Hydra Ger. Hydratace není nikdy dost!

Pokud si s diagnostikou pokožky nevíte rady, požádejte o pomoc svoji kosmetičku. Díky tomu, že Vaši pokožku sleduje přes lupu má možnost zachytit i drobné změny a doporučit odpovídající přípravek. Navíc i ošetření v kosmetickém salonu je pro pleť velmi žádoucí. Relax, který na lehátku zažijete, je nenahraditelný.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Jste kosmetička a chcete pro své klientky to nejlepší? Staňte se kosmetičkou GERnétic. Více na https://www.gernetic.cz/nova-kosmeticka

Kosmetika GERnétic podporuje https://www.gernetic.cz/podporujeme

Časopis Kosmetika & Wellness je mediálním partnerem soutěže profesionálů Hvězda GERnétic Česko 2019