Poradna nejen pro kosmetičky

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

Téma: jak používat hormoceutický krém

Je možné používat krém Vital Transfer Visage jako denní krém?

Hormoceutický krém Vital Transfer Visage s fytoestrogeny od francouzské kosmetiky GERnétic je novinkou v péči o zralou a stárnoucí pokožku.

Je to možné, ale není to zcela ideální. Vital Transfer Visage je specifický krém s fytoestrogeny doporučený pro zralou a velmi zralou pokožku, věkově bych tento krém charakterizovala jako 50+. Je určený pro zlepšení hustoty, objemu, hydratace a celkového vzhledu pleti. Obsahuje komplex čtyřiceti aktivních látek, které působí ve všech vrstvách kůže.

Kromě ušlechtilých olejů, nativního mořského kolagenu, skvalenu získaného fermentací z cukrové třtiny, výtažků z oříšků Sacha Inci, jsou nejvýznamnějšími účinnými složkami fytohormony získané ze sójových bobů a Jetele lučního. Fytohormony působí jako mimetikum (náhrada) přirozených hormonů – estrogenů, jejichž produkce se s postupujícím věkem v těle ženy značně snižuje, což se negativně projevuje na povadnutí pokožky. Fytohormony se používají i v lékařství pro ženy v klimakteriu, jako náhrada syntetických hormonů.

Krém Vital Transfer Visage je tedy zcela jinak koncipovaný krém, než denní ochranné a hydratační krémy. Ideálně se nanáší dvakrát denně – ráno na očištěnou pokožku pod denní krém, večer pod regenerační noční krém. Tato aplikace je nesmírně důležitá, aby pokožka pravidelně získávala účinné látky a mohla obnovit vyvážené fyziologické funkce, potlačit negativní vlivy klimakteria a nastartovat omlazení pokožky. Je pravdou, že je pokožka po nanesení krému Vital Transfer Visage hebká, vláčná a velmi příjemně voní.

Můžete tak získat dojem, že není potřeba na pleť nanášet další produkt. Ale Vital Transfer Visage neobsahuje UV faktor a další činidla, která chrání pokožku před negativními povětrnostními vlivy a také před možnými dráždivými vlivy případných líčidel.

Proto byste měla po vstřebání tohoto sofistikovaného krému nanést ještě denní krém. Doporučuji denní ochranný krém Base De Jour Marine nebo Symbiose. Oba krémy mají kromě ochranných látek ještě výživnou složku, která zralé a stárnoucí pokožce velmi prospěje.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Jste kosmetička a chcete pro své klientky to nejlepší? Staňte se kosmetičkou GERnétic. Více na https://www.gernetic.cz/nova-kosmeticka

Kosmetika GERnétic podporuje https://www.gernetic.cz/podporujeme

Časopis Kosmetika & Wellness je mediálním partnerem soutěže profesionálů Hvězda GERnétic Česko 2019