Poradna nejen pro kosmetičky

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

Téma: Závěrečná péče o pleť v zimě

Ráda se líčím, ale mám citlivou a velmi suchou pokožku. Největší problémy mi dělá aplikace make-upu. Špatně se mi roztírá a nemám po jeho nanesení příjemný pocit. Pokožka pne a někdy i po 2-3 hodinách svědí.

Symbiose doporučujeme především jako denní krém v chladnějších ročních obdobích

Vzhledem k Vašemu typu pleti bude nejspíš nutné změnit nejen make-up, ale i kosmetické přípravky, které používáte jako podklad líčení. Pro nalíčení, tak abyste se dobře cítila, je nutné pokožku dobře připravit. Při ranní péči po očištění pleti používejte denní krém polomastného charakteru.

Je nutné dodat do pokožky lipidovou složku, která zvláční pleť, zamezí předčasnému odpařování vody a podpoří tak dobrou hydrataci. Doporučuji krém Symbiose, který obsahuje výtažky z květů měsíčku a třezalky. Ty budou velmi příznivě ovlivňovat citlivost Vaší pleti, zklidní a vyváží fyziologické procesy v pokožce. Avokádový olej a olej z Lufy válcovité zase zjemní pleť a dodají dostatek lipidů. Velmi dobře ochrání před vysušením. Krém se příjemně roztírá, rychle vstřebává a nezanechává pocit mastné pleti. Pro Vaši pokožku ho vidím jako ideální.

Místo nanesení make-upu bych vám doporučila mnohem lehčí produkt, který pokožku tolik nezatíží. Vyzkoušejte přípravek Crème GG  s rozjasňující a optickou korekcí, který pleť bezprostředně rozzáří a sjednotí. Koriguje drobné nerovnosti a dodá pokožce přirozený lehce opálený tón. Pokožka působí napudrovaným dojmem. Jedná se o zcela výjimečný přípravek, který svými účinky respektuje všechny typy pleti.

Kromě rozjasňující a tónovací složky obsahuje i rostlinné extrakty, které během dne působí proti únavě, dodávají pleti dostatek energie a vitality. Pro Vaši pokožku by byl určitě mnohem vhodnější než make-up.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Jste kosmetička a chcete pro své klientky to nejlepší? Staňte se kosmetičkou GERnétic. Více na https://www.gernetic.cz/nova-kosmeticka

Kosmetika GERnétic podporuje https://www.gernetic.cz/podporujeme

Časopis Kosmetika & Wellness je mediálním partnerem Setkání Gerneticienne 2020.