Poradna nejen pro kosmetičky

Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic

 

 

 

Sponzorem poradny je francouzská přírodní kosmetika GERnétic.

 

 

Máte problém na pokožce? Zeptejte se v našich poradnách na www.gernetic.cz.

 

 

 

Téma: akné v menopauze

Přestože jsem překročila věk 40 let, začaly mě trápit pupínky a záněty na bradě, někdy i na celé dolní čelisti. Jak mám postupovat při ošetření?

Regenerační a protizánětlivá maska Immuno od kosmetiky GERnétic pokožku zklidňuje, problém akné ustupuje

Vzhledem k Vašemu věku a také lokalizaci zánětů se domnívám, že se jedná o následek hormonálních přeměn, které v tomto období u žen probíhá. Organismus reaguje na hormonální přestavbu různým způsobem, často i změnami na pokožce. Na pleti se objevují záněty, které připomínají pubertální akné.

Doporučuji používat pravidelně masku Immuno od kosmetiky GERnétic. Každý večer naneste na jednotlivé záněty tenkou vrstvu masky a nechte působit do rána. Ráno masku odstraňte vodou a pokožku ošetřete nejlépe malým množstvím krému Synchro 2000. Krém můžete použít na celý obličej jako denní krém. Maska Immuno má intenzivní protizánětlivý charakter, vyvažuje bakteriální osídlení pokožky, zamezuje množení patogenních bakterií a postupně pokožku zánětů zbavuje.  Synchro 2000 má regenerační charakter, který podpoří rychlejší hojení. Jsou-li záněty velmi úporné, naneste transparentní vrstvu masky Immuno i ráno, a to pod krém Synchro 2000.

K vyvážení hormonálních přeměn bych doporučila doplněk stravy Natur Diet Bust od GERnétic. Kapsle obsahují ideální složení výtažků z rostlin (chmel, čekanka, koriandr) a komplex vitamínů, které působí pozitivně na zklidnění hormonálních výkyvů. Ideálním doplňkem péče by byla i aplikace prsního programu. Informujte se v kosmetickém salonu u kosmetičky, která pracuje s kosmetikou GERnétic. Ta Vám poradí, jak přípravky správně používat.

Produkty GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech. Seznam na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje: