Bezproblémové koupání

Australská ekologická značka menstruačního a funkčního prádla Modibodi si po celém světě už před několika lety získala popularitu mimo jiné právě díky tomu, že jako jedna z prvních představila speciální kolekci menstruačních nepropustných plavek. Vyrobeny jsou z příjemného funkčního ekomateriálu – recyklovaného nylonu. Je hladký, měkký, krásně přilne k tělu a hodně rychle schne. Mezi další obrovské výhody patří ochrana před sluncem (filtr UV50+) a odolnost vůči chloru, což maximalizuje celkovou životnost.

Savost plavek se dá srovnat se savostí dvou tamponů, což odpovídá slabému až středně silnému krvácení. Menstruační plavky mají v oblasti klínu neviditelnou třívrstvou „vložku“, která absorbuje menstruační krvácení a nepropustí ho ven. Použitá technologie Modifier Swim je tak tenká a diskrétní, že menstruační plavky vypadají jako zcela normální plavky.

Značka chce dopřát ženám pohodlí za všech okolností a kolekcí plavek reagovala na skutečnost, že zdaleka ne každé ženě tampony vyhovují. Plavky Modibodi ocení ale i ženy, které trpí problémy s inkontinencí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *