Do boje s celulitidou

Přírodní kosmetika Guam je určena pro boj s celulitidou. Zábaly z mořských řas využívají princip přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky, gely alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku. Inovativní legíny zase využívají technologie mikrokapslí, které pomalu uvolňují aktivní složky mořských řas a dalších přírodních ingrediencí, jež se vstřebávají do pokožky už jen díky tomu, že na sobě oděv máte.

Součástí péče jsou bahenní zábaly, které fungují na principu využití vlastního tělesného tepla. „Lidský organismus je jako neustále zažehnutá pec. Teplo v něm vytvářené pak přirozeně uniká přes kůži ven. Při aplikaci bahenních zábalů s řasami Guam se na kůži vytváří další vrstva, ve které je tělesné teplo zachyceno, a minerály obsažené v přípravcích pak toto teplo přeměňují na FIR neboli vzdálené infračervené paprsky,“ vysvětluje mechanismus zábalů Michaela Jílek, zakladatelka firmy Deadia Cosmetics. A právě efekt FIR (což je zkratka pro ´far infrared rays´ neboli vzdálené infračervené paprsky – jedná se o zcela přirozený jev) nabídne hned několik blahodárných účinků. Prvním z nich je povzbuzení krevního oběhu v podkoží, který má za následek postupné rozpouštění nahromaděných tukových buněk, jež jsou hlavní příčinou celulitidy. Paprsky FIR pak také zlepšují přísun kyslíku do buněk, snižují únavu a zmírňují stres. A v neposlední řadě mají antioxidační sílu.

Další je řada bahenních gelů Guam jako alternativa k zábalům. Gely využívají technologii lipoaktivních nanokapslí, které dopravují aktivní složky přímo do buňky, díky čemuž dochází k jejich rychlejšímu a účinnějšímu vstřebávání. Naleznete zde také gely se střídavým chladivým a hřejivým efektem. Právě alternace dvou různých teplot pomáhá odvodňovat tkáně a zpevňuje pokožku. Při snížení podkožní teploty se stahují kapiláry, které se následně působením tepla opět rozšiřují. Tím dochází k povzbuzení podkožní mikrocirkulace, odstranění přebytečné vody a odbourání toxinů.

Třetí novinkou v péči pro ženy jsou speciální legíny. Využívají technologie mikrokapslí, které pomalu uvolňují aktivní složky mořských řas a dalších přírodních ingrediencí. Látky se vstřebávají do pokožky už jen díky tomu, že na sobě oděv máte. Nepřetržité tření látky o kůži totiž funguje jako masáž. Tyto revoluční výrobky umožňují volný pohyb po celý den, ale přitom s každým krokem zpevňují a modelují problémové partie, zlepšují mikrocirkulaci a zaručují vám krásu a pocit pohody. Navíc jsou zcela nenápadné, a proto se nemusíte bát, že někdo odhalí vaše tajemství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *