Květy pro první pomoc

Máte stavy úzkosti, cítíte se nepříjemně? Zkuste Bio Bachovky. Pastilky První pomoc s malinovou příchutí stačí vycucat a hned vám bude lépe.  Působí zklidňujícím efektem v době náhlého šoku, překvapení, emočního rozhození, když se potkáme s těžkostmi, nepříjemnostmi. Stabilizovat, zklidnit mysl a srovnat se se situací.

Obdobnou pomoc nabízejí kapky První pomoc, které se kapou pod jazyk nebo se přidají do nápoje. Působí při nervozitě, podrážděnosti a rozrušení, dodávají trpělivost, zklidňují a pomáhají pročistit myšlenky. Stabilizují, zklidňují mysl a pomáhají srovnat se se situací.

Další pomocník v praktickém balení s jednoduchou aplikací propojujes Bachovy terapie s aromaterapií. Kuličku aplikujte na místa, kde pulzuje krev vždy, kdy ucítíte náhlou změnu nálady nebo psychiky, či když vás někdo nebo něco rozhodí. Působí při nervozitě, podrážděnosti a rozrušení, dodává trpělivost a zklidňuje a pomáhá pročistit myšlenky.

Stejně působí také Aura parfém První pomoc: přináší okamžitou úlevu v období bolesti, smutku, zármutku, náhlých událostí a to díky harmonické kombinaci Bio-Bachovek a bio esenciálních olejů. Aplikuje se do vzduchu nad hlavou v době potřeby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *