Multifunkční bio dezinfekční sprej

Sprej ALTHO má přírodní, zdraví i přírodě neškodné složení na bázi bio esenciálních olejů. Byl klinicky testován a odpovídá přísným baktericidním a fungicidním normám. Lze ho použít na všechny druhy povrchů, do vzduchu, ale také jaké šetrnou dezinfekci na ruce. Skvěle si poradí i s nepříjemným zápachem z bot, ze zvířat, osvěžuje vzduch a zanechává příjemnou vůni. Hodí se i na WC, do kuchyně apod. Bakterie a plísně ničí za už pouhých pět minut působení. 

Tipy, jak používat sprej ALTHO

Do vzduchu

Dezinfikuje a čistí vzduch v místnostech, ale také například ve výtahu nebo při společenských či sportovních akcích. Pohlcuje nežádoucí pachy a zanechává prostor krásně provoněný.  Ničí mikroorganismy (bakterie, plísně způsobené mikroskopickými houbami), které jsou potenciální hrozbou a můžou být zodpovědné za respirační problémy. Je vhodný k pročištění špinavého, vlhkého nebo zakouřeného prostředí.

Použití: 6 až 8 střiků (3 až 5 ml) rozstříkejte do vzduchu, v každém rohu místnosti nebo na ošetřovaném povrchu, několikrát denně.

Na předměty

Je skvělý například na dětské hračky, do kočárků, ale i v koupelně, kuchyni, na WC, na na ložní prádlo proti roztočům, do bot proti zápachu a plísním, boty, na zvířecí pelechy apod.

Nastříkejte na předmět a nechejte 5 minut působit.

Na ruce

Praktickým rozprašovačem ho stačí jen nastříkat na ruce a budou zase čisté a provoněné. Pokožku nedráždí a nevysušuje.

V domácnosti

Výborně dezinfikuje toaletu, koupelnu, hodí se na plísně ve vlhkých místnostech. Aplikujte na jakoukoliv plochu a nechte působit 5 minut.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *