Mytí v kostce

Voda je vzácným a zároveň cenným zdrojem a její spotřeba se neustále zvyšuje. Minimalizace vody v produktech je proto pro firmy neustálou výzvou. Produkt bez vody znamená úsporu transportované vody a je ze své podstaty koncentrovanější a bohatší na účinné látky.

Mytí v kostce TIERRA VERDE vzniklo – doslova – z touhy po jednoduchosti. Díky receptuře a všestrannému použití je skutečnou alternativou pro zákazníky, kteří chtějí žít opravdu minimalisticky.

Má jednoduché složení bez zbytečných plnidel. Jeho základ tvoří kokosový olej v biokvalitě s vysokými čisticími a odmašťovacími účinky. K parfemaci je použit pouze esenciální olej vavřínu kubébového v biokvalitě. Produkt je vyroben ručně za použití tradičních postupů.

Kostka mýdla po kontaktu s vodou bohatě pění. Slouží k ručnímu praní jemného prádla a odstraňuje skvrny z oděvů.  Myje mastnotu z nádobí i nečistoty z různých druhů povrchů (nerez, keramika, dřevo i sklo). Proto najde své uplatnění v rukou mnoha lidí. Ať už těch, kteří často cestují, pobývají rádi v přírodě nebo chtějí „jen“ tvořit skutečný domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *