Řasy jako mrkací panenka

Dlouhé husté řasy nikdy nevyjdou z módy. Nechcete podstupovat prodlužování? Zkuste RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1: přirozeně aktivuje růst řas, posiluje je a zvýrazňuje jejich objem a účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, které bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější. To vše díky tomu, že obsahuje bioaktivní látku Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu trsovníku lékařského).

„Tajemství účinnosti séra spočívá v jeho složení. Olej přirozeně obsažený v karibském korálu trsovníku lékařském aktivuje růst obočí a řas. Studie renomovaného německého zkušebního ústavu u tohoto séra na řasy a obočí tak zaznamenala až o 56 % delší řasy a silnější a hustší obočí s menšími mezerami. Přitom 93 % testovaných osob potvrdilo viditelné účinky po šesti týdnech,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. Sérum působí na zcela přírodní bázi a neobsahuje žádné hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy.

Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. Olej z karibského korálu trsovníku lékařského znatelně prodlužuje anagenovou (růstovou) fázi a snižuje počet chloupků nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu). Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst jednotlivých chloupků řas a obočí. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *