Šetří čas a zuby

Rána bývají často hektická. Chybějící čas někdy doháníme zkrácením či vynecháním některých činností, často čištění zubů. Pořízení sonického kartáčku DEPAN může být novým impulzem pro kvalitní ranní hygienu. Sonická technologie nabízí oproti ručním kartáčkům lepší výsledky v kratším čase a při menší námaze, oproti elektrickým kartáčkům je šetrnější.

Sonická technologie čištění zubů nachází mezi uživateli, ale i stomatology, stále více příznivců. Sonické kartáčky využívají technologii vysokofrekvenčního kmitání, díky kterému je efektivně narušován a odstraňován plak ulpívající na ploše zubů, podél dásní i v mezizubních prostorech. Při nedokonalé dentální hygieně zubní plak mineralizuje a stává se z něj zubní kámen.

Výhodou sonických kartáčků jsou kromě vysoké účinnosti i různé režimy čištění, které pomůžou zajistit péči uživateli na míru. Standardně můžete vybírat mezi běžným čištěním, jemnou masáží dásní, případně bělením. Nedílnou součástí bývá také časovač, který odměřuje dobu potřebnou na čištění zubů. Čas, za který je chrup perfektně čistý, je díky desetitisícům kmitů za minutu nesrovnatelně kratší než při manuálním čištění – se sonickým kartáčkem stačí obvykle pouhé dvě minuty. Technika čištění navíc není náročná a není třeba si ji složitě osvojovat, což je výhoda především pro děti.

Elektrický zubní kartáček Depan je vybavený patentovanou sonickou technologií, která v kombinaci se speciální hlavicí zajistí čistší a zdravější zuby. Hlavice vykoná 37 000 kmitů za minutu a šetrně, ale efektivně, odstraňuje zubní plak. Jemná vlákna snadno proniknou i do mezizubních prostor a jiných hůře dostupných míst dutiny ústní. V porovnání s manuálním čištěním je tento kartáček osmkrát účinnější, zůstává ale šetrný k zubní sklovině i dásním a hodí se tak i pro chrup s rovnátky, korunkami apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *