Ultrahydratace

S přicházejícím létem je pokožka častěji vystavována přímému slunečnímu záření, vodě a větru, a tak potřebuje tu nejlepší péči a ochranu. Nové ultra-hydratační tělové máslo Dermedic HYDRAIN3 je určené pro silně dehydratovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku, které poskytuje hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci a podporu správného fungování ochranné bariéry pokožky.

Obsahuje patentovaný komplex AqualareTM, který v sobě spojuje artéskou termální vodu a hned čtyři formy kyseliny hyaluronové pro maximální výživu, regeneraci a obnovení správného fungování ochranné bariéry pokožky. Termální artéská voda se řadí mezi nejkvalitnější vody na planetě i díky vysokému obsahu minerálů a 100% přirozené čistotě.

Artéský termální pramen, tedy artéská voda, která je velmi bohatá na minerály, je jedna z nejkvalitnějších vod na planetě a považuje se za vodu vzácnou. Voda z pramenů vytéká na povrch pod tlakem a není čerpána násilím. Při samotném procesu jejího zpracování je očištěna od bakterií a nežádoucích látek, a navíc je zvyšována její energie. Studny s artéskou vodou byly známy už ve starověkém Egyptě, ale vyskytují se téměř po celém světě včetně České republiky. Vodní jezera leží v hloubce 170 m a jsou chráněna nepropustnými horninami, které zaručují 100% čistotu a nezávadnost této vody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *