Užívejte si chuť tropického ovoce a vůni exotických květin právě teď!

Bylo by skvělé strávit chladné měsíce roku někde na exotické pláži v Karibiku. Jenže o tom se může, většině z nás jen zdát. Čekání na léto si ale můžete zpříjemnit. Třeba jen tím, že vyzkoušíte novinku od značky Fa, která právě představila svou osvěžující řadu s tropickým ovocem a lákavými květinovými vůněmi Fa Island Vibes. Zavede vás na ty nejúžasnější pláže na světě. Vydejte se prostřednictvím sprchových gelů, peelingů a deodorantů na Fidži, Hawai nebo Bali a hýčkejte své tělo i smysly. Bylo by skvělé strávit chladné měsíce roku někde na exotické pláži v Karibiku. Jenže o tom se může, většině z nás jen zdát. Čekání na léto si ale můžete zpříjemnit. Třeba jen tím, že vyzkoušíte novinku od značky Fa, která právě představila svou osvěžující řadu s tropickým ovocem a lákavými květinovými vůněmi Fa Island Vibes. Zavede vás na ty nejúžasnější pláže na světě. Vydejte se prostřednictvím sprchových gelů, peelingů a deodorantů na Fidži, Hawai nebo Bali a hýčkejte své tělo i smysly.

Kolekce Fa Island Vibes nabízí nové opojné vůně plné ovocné a svěžesti a tropických květin. Je rozdělena na řady Fiji Dream, Hawai Love a Bali Kiss. Jedná se o sprchové gely a deodoranty, ale nově také tělové peelingy, kterými značka Fa rozšiřuje své portfolio péče o tělo.

Fa Island Vibes Fiji Dream

Fidži a jeho 333 tropických ostrovů je domovem nejšťastnějších lidí na Zemi. Objevte nedotčené pláže a křišťálově čistou vodu. Odcestujte na Fidži objevením úžasné plážové vůně čerstvého vodního melounu a Kanangy vonné, která probudí vaše smysly a zlepší náladu. Dopřejte si péči sprchových gelů a deodorantů.

 

Fa Island Vibes Hawai Love

Hřejivé slunce, krásné pláže a přátelští lidé. Hawaii je známa pro svoji dlouhou tradici „Aloha ducha“. Je to skutečný surfařský ráj na zemi. Přeneste se na Hawaii objevením osvěžující plážové směsi ananasu a květiny plumérie, která probudí vaše smysly a povzbudí vaši náladu.

Fa Island Vibes Bali Kiss

Každý rok je Bali zvoleno cestovateli jako jedna z nejvíce okouzlujících zemí na světě. Ať již hle-dáte relax, luxusní trávení času venku nebo chcete objevit tradici jógy – na Bali to najdete. Přeneste se na Bali a objevte pečující plážové vůně bohatého manga a květu vanilky, která uklidní vaše smysly a povzbudí vaši náladu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *