Voňavá radost

Nová Modern Princess Blooming je ovocně květinová vůně se stopou ušlechtilého pižma navozující pocit štěstí a radosti. Osvěžující úvodní třpyt zajišťuje mandarinka a růžový grep doplněné o vodní meloun. Srdce připomíná zahradu plnou rozvitých květin, závěr patří sametově hebkým tónům bílého pižma a cedru.

Flakón připomínající nadýchané plesové šaty doplňuje třpytivý kovový náhrdelník na hrdle. Uzávěr už je pak pomyslnou korunkou v něžně pastelovém odstínu. A co ještě chybí? Přece krásná kytice – ta zdobí krabičku pojatou v duchu moderní romantiky. Tváří nové vůně je modelka a influencerka Lena Simonne se svým francouzským espritem. Odkládá konvence, nezáleží jí na tom, co si myslí jiní lidé, jde svobodně světem, plná optimismu a radosti ze života.

„Já osobně si představuji moderní princeznu jako soudobou dívku či mladou ženu mající v sobě tu správnou dávku sladkosti i odvahy a vyzařující nakažlivým optimismem. Přesně to jsem se snažila zachytit pomocí kontrastu svěžího úvodu s ušlechtilým květinovým srdcem podtrhujícím jedinečnost celé kompozice, ” prozrazuje ke své inspiraci autorka vůně Nathalie Lorson.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *