FOR BEAUTY představí zkrášlující novinky

Milovníci kosmetiky, dokonalých nehtů, krásných vlasů i příznivci zdravého životního stylu si užijí svůj oblíbený veletrh FOR BEAUTY už na podzim. Veletrh krásy FOR BEAUTY je letos jediným beauty veletrhem ve svém oboru v celé České republice a  navštívit ho můžete 8.-9. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Tradiční veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy a zdravý životní styl. Pestrá škála vystavovatelů vám představí  aktuální trendy v těchto oborech a odborníci vám během bezplatných konzultací nabídnou výběr toho nej přesně pro Vás. Většinu výrobků zde navíc pořídíte s báječnými veletržními slevami.

Ohledně vlasů vám rád osobně se vším poradí kadeřník nejen celebrit Tomáš Arsov. Vývojářka kosmetiky Lenka Průšová vám odtajní důležité tipy a triky v péči o pleť a školitelky značky OPI vám prozradí jak na domácí bezchybnou manikúru s dlouhodržícími laky na nehty.

Atraktivní budou zajisté i prestižní soutěže. Nadchne vás zajisté Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights. Doporučujeme také kadeřnické workshopy. Módní stylista Kája Pavlíček vám pomůže s výběrem podzimního i zimního outfitu a jak na pečovat o své nožky můžete zkonzultovat s profesionálními pedikérkami.

Aktuální informace ohledně doprovodného programu budou průběžně zveřejňovány zde na webu, tak se nezapomeňte průběžně dívat, co je v programu nového.

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *