Jarní restart pokožky

Po zimě je pokožka unavená a vyčerpaná náročnými povětrnostními podmínkami a často i nevyváženou stravou. Je třeba jí dodat aktivní látky, které zabezpečí dobrou výživu, energii a vitalitu jednotlivým buňkám, zbaví pleť odpadních látek a zlepší tak celkový stav pokožky.

Zahajte jarní restart pokožky skvělým reparačním, liftingovým a hydratačním sérem Cells Life od francouzské kosmetiky GERnétic, které zabezpečí rychlé osvěžení pokožky.

Přípravek má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou pokožku.

Působením séra Cells Life jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby,“ říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic. „Výsledek je patrný velmi brzy. Pleť je napjatá, póry stažené, reliéf se vyhlazuje. Pleti se znovu vrací vitalita a pevnost. Cells Life podporuje rychlejší obnovu kolagenových a elastinových vláken,“ dodává Alena Kimlová.

Sérum lze aplikovat několika způsoby:

Po očištění pokožky (vhodný je lehký peeling přípravkem Nettoyant Gommant Marin) aplikujte na problematické zóny, kde se vyskytuje větší množství vrásek, několik kapek séra a zapracujte do vstřebání. Pak aplikujte další přípravky GERnétic.

V případě, že je pokožka povadlá a unavená, aplikujte po očištění pleti sérum Cells Life na celou ošetřovanou plochu.

Jestliže je pokožku třeba intenzivně hydratovat, aplikujte přípravek na závěr celého ošetření, to znamená na denní či regenerační noční krém. Aktivní látky urychlí přesun vody ze střední vrstvy kůže směrem vzhůru a povrch pokožky bude lépe hydratovaný.

Intenzivní hydratační kúra: Po dobu 10–14 dní nanášejte v závěru večerního ošetření (po nanesení nočního krému) několik kapek séra na dekolt, krk a obličej. Během této doby je pokožka optimálně hydratovaná a tento efekt je stabilní 2 až 3 měsíce, pokud dodržujete pitný režim a správnou péči o pokožku.

U zralé a stárnoucí pokožky je možné sérum Cells Life aplikovat pravidelně každý den na celou ošetřovanou plochu, nebo do výraznějších vrásek.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 03-04.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *