Největší saunová událost

Až do 7. dubna můžete navštívit v Aquapalace Praha SaunaFest 2018, který letos láká na padesát zážitkových ceremoniálů v podání světových mistrů. Jsou to např. koupele v unikátním čanu pod otevřeným nebem, metličkování či akustické masáže. Obdivovat můžete umění uznávaného malajského odborníka na saunování Lay Pang Onga, saunového mága Pavla Hofrichtera, mistra světa v saunových ceremoniálech Jiřího Žákovského a mistra ČR Ondřeje Sochůrka.

Součástí programu je Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, které vyvrcholí v sobotu finálovým kláním jednotlivců a týmů. Vystoupení jsou proložena představením zahraničních hostů (např. z Belgie, Itálie, Holandska). V neděli budou na programu exhibice.

Smyslem akce ale není jen samotná soutěž. „Festival upozorňuje na důležitost pravidelného saunování pro lidské zdraví. Zároveň chceme veřejnost seznámit s ceremoniály, které si oblíbili lidé po celém světě. Stále je ale mnoho těch, kteří o nich nikdy neslyšeli, dodává komerční ředitel Aquapalace Praha Tomáš Dufek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *