Nejlepší přístroje a jedinečná korejská kosmetika pro váš salon u nás v prodeji!

Firma PBSYSTEMS nabízí technologie a korejskou kosmetiku díky přímým kontaktům na výrobce v opravdu špičkové kvalitě a na profesionální úrovni.

„Máme přímé vazby na dodavatele a výrobny v Koreji, osobně vybíráme nejlepší produkty a ty nabízíme do salonů: buď přímo k ošetření v rámci péče nebo pro salonní prodej,“ prozrazuje Mgr. Anna Purkrábková, majitelka společnosti.

Můžete představit společnost PBSYSTEMS?

Historie společnosti sahá do roku 2012, kdy jsme otevřeli první salon, nyní vlastníme tři provozy. Kromě toho se zabýváme dovozem prémiové korejské kosmetiky a salonní techniky do dalších salonů v České republice. Na základě dlouhodobých zkušeností a díky účasti na nejrůznějších českých i zahraničních akcích nabízíme podle našeho názoru to nejlepší, co jsme na trhu objevili. Jde o výrobky dosahující všech certifikací a dalších zásadních kritérií. Díky těmto skutečnostem vám můžeme nabídnout kvalitní materiál, který i vašemu podnikání přinese viditelné výsledky.

Jste v kontaktu s korejskými výrobci přímo nebo zprostředkovaně?

PBSYSTEMS se účastní zahraničních obchodních setkání s Jižní Koreou. Naše spolupráce probíhá také přes Spolek pro obchod s Koreou, který uvádí korejské společnosti na náš trh. Kromě toho sami vyhledáváme partnery na veletrzích po celém světě. Benefity korejské kosmetiky jsou už i nás dostatečně známé. Mizí mýtus, že všechno asijské je druhořadé, informovaní zákazníci vědí, že Korea není totéž, co Čína. Korejské výrobky jsou velmi citlivé k přírodě, jsou vegan friendly, obsahují vybrané přírodní složky a naopak neobsahují některé dráždivé látky, které jsou v Evropě ještě stále běžné.

Jak se na vašem podnikání podepsala současná situace, tedy zejména válka na Ukrajině?

Logistika je kvůli současné situaci velmi komplikovaná a nákladná, avšak děláme maximum pro to, abychom udrželi velmi příznivé ceny a našich klientů se to dotklo co nejméně. I to je součástí našeho podnikání – zahraniční obchod má svá specifika, která vždy nemusí být snadná, ale naopak nákladná a komplikovaná. Přesto nás to neodrazuje a jsme rádi, že můžeme naše produkty i nadále nabízet.

 Co je vaší „vlajkovou“ lodí?

Jsem moc pyšná na korejský produkt, kterým jsme svou činnost vlastně začali. Jde o nyní již světově známý přípravek Botalinum od našeho partnera Meditime Neo – botulinum bez jehel, což je jedinečné sérum pro boj s vráskami a pro účinné omlazení pleti určené pro domácí péči.

 Co kromě dovozu dále tvoří nabídku vaší společnosti?

Provozujeme salony krásy na severu Čech. Za deset let našeho působení na českém trhu za námi stojí stovky spokojených zákazníků. Naše pobočky se nacházejí v centru měst Louny, Chomutov a Most, pod názvem Studio pro zdraví a krásu a Estetika Chomutov.

Na jaké ošetření se v nich můžou klienti těšit?

Naše nabídka je opravdu široká. Mezi naše zaměření patří kosmetické ošetření pleti, masáže, permanentní make-up – kolegyně v Chomutově jej provádí již více než deset let –, mezoterapie, neinvazivní formování postavy, samoopalovací nástřiky, trvalé depilace, přístrojová lymfodrenáž a další služby.

Nabízíte kromě kosmetiky pro profesionály i jiné služby?

Kromě prodeje přes náš portál – e-shop – www.pbsystems.cz, který slouží pouze profesionálům – zajišťujeme distribuci profesionální kosmetiky, kosmetických a masážních přístrojů. Je třeba se registrovat na IČ z oblasti kosmetiky nebo masáží, běžní koncoví zákazníci tak nemohou zobrazit ceny: považuji to za loajální vůči našim profesionálním odběratelům. Těm pak zdarma nabízíme produktová školení s perfektně proškoleným personálem se znalostí nejmodernějších světových trendů, dále setkání meet & greet, kde se mohou naši odběratelé na všechno zeptat. Vzhledem k tomu, že se pravidelně účastníme mezinárodních veletrhů v oblasti péče o tělo a pleť, například v Dubaji, Singapuru nebo v Hong Kongu, držíme krok se světovou špičkou.

Můžu se zeptat, jak jste se k práci s kosmetikou dostala?

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu, od toho pramení moje touha vzdělávat a seznamovat profesionální veřejnost s novinkami. Kosmetice se věnuji na profesionální úrovni od roku 2012.

Naše čtenářky by také jistě zajímalo, jak se vám daří zvládat mateřské povinnosti a práci?

Při dobré organizaci se dá zvládnout rodina i práce na plný úvazek. Tím bych chtěla povzbudit všechny ženy ve smyslu, že mateřstvím kariéra určitě skončit nemusí a v dnešní době otevřených možností se dá dobře zvládat oboje. Dcera je navíc moc hodná a dodává mi energii a chuť do další činnosti. Byla bych moc ráda, kdyby jednou pokračovala v mých stopách.

Firma PBSYSTEMS je zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM č. F00210555.

Špičkovou korejskou technologii a kosmetiku koupíte na: www.pbsystems.cz

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 05-06.2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *