Mana v novém kabátě

Nový nápoj Mana má vylepšené složení, ale také design, a navíc díky samolepkám na nových obalech hned víte, co se uvnitř ukrývá! Co tyto stickery znamenají? 42 essentials značí nutričně dokonalé superjídlo, symbol zeměkoule a rostlinky ve zkumavce odkazuje na minimální environmentální dopad. Kromě toho si můžete všimnout nezávislého ukazatele Nutri-Score, což je evropský systém nutričního značení potravin, podle kterého patří produktům Mana nejvyšší možné hodnocení A.

Víte, že…

  • Mana Mark 7 obsahuje 6 zdrojů rostlinných tuků (včetně kokosového MCT C8 oleje), 9 zdrojů sacharidů, 8 zdrojů vlákniny a vitaminy a minerály od A až po železo.
  • Obsahuje také 6 druhů rostlinných bílkovin – sójový a hrachový izolovaný protein, proteiny z ovsa či rýže a další. Díky tomu zajišťuje kompletní spektrum aminokyselin, včetně všech 9 esenciálních aminokyselin.
  • Řadí se do kategorie potravin s nízkým glykemickým indexem, proto tělo na dlouho zasytí a bude postupně uvolňovat energii. Manou lze tedy nahradit běžné potraviny bez obav ze zatížení organismu vyšším rizikem rozvoje obezity a cukrovky.
  • Z celkového energetického zastoupení živin v ManaDrinku představuje množství proteinů 21 %, tuků 44 % a sacharidů 35 %, u ManaPowderu je množství proteinů 22 %, tuků 44 % a sacharidů 34 %. Tento poměr vychází z doporučení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin a z nejnovějších klinických studií zabývajících se moderní výživou.
  • Neobsahuje přitom žádné umělé konzervanty.
  • Přináší 176 zdravotních benefitů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *