Rozmazlujte se a vytvořte si své soukromé wellness v pohodlí domova

Ranní probuzení může být mnohem příjemnější, když odstartujete den osvěžující sprchou, která povzbudí vaše smysly. Uvolňující koupel po náročném dnu zase dokáže mysl zklidnit a podpořit potřebnou relaxaci. Teď se svým koupelovým rituálům navíc můžete oddávat s produkty, které hýčkají vaši pleť a dopřejí jí jedinečnou péči. Tradiční značka koupelové kosmetiky Fa splní všechna vaše očekávání a nároky. Přichází na trh s exkluzivní řadou tělové péče Fa Cream&Oil. Speciální kombinace přírodních olejů a bohatých exotických vůní kakaa, květu moringy a magnolie vás příjemně naladí v každém okamžiku dne.

Řada Fa Cream&Oil spojuje lehkou texturu a maximální výživu pokožky díky použití přírodních olejů, které jsou přirozeně 100% veganské. Můžete vybírat hned z několika variant provedení. V nabídce je klasické tuhé mýdlo, krémový sprchový gel nebo pěna do koupele.

Vůbec poprvé se v portfoliu společnosti Henkel, výrobce řady Fa Cream&Oil, objevuje unikátní pečující sprchová pěna, která je u zákazníků stále oblíbenější pro svou příjemně lehkou texturu. Sprchová pěna Fa Foam&Oil s luxusními (nebo prvotřídními) vzácnými oleji vyniká svou krémovou recepturou. Užijte si pocit nekončící hebkosti při koupeli, která vás pohladí po těle i po duši.

Fa Cream&Oil Moringa Flower
Rostlina jménem moringa olejodárná bývá označována jako strom dlouhého života nebo také jako zázračný strom. Její domovinou je podhůří Himálaje. Obsahuje velké množství živin a antioxidantů a pro své účinky je hojně využívána v přírodní medicíně. Smetanově bílé květy přecházející do zlatavé až narůžovělé barvy voní podobně jako konvalinky s nádechem medu. Tuto nádhernou vůni si můžete užít díky receptuře Cream&Oil Moringa Flower i vy.

Fa Cream&Oil Magnolia Scent
Výtažky z květů magnolie pomáhají zmírňovat stavy úzkosti a lidé zklidňující účinky této rostliny znají již po staletí. Vůně magnolie proto dokáže ulevit od všudypřítomného stresu a harmonizovat neklidnou mysl. Mandlový olej pleť navíc dokonale vyživuje.

Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent
Kakaové máslo nabízí jemnou čokoládovou vůni, která příjemně pohladí naše smysly. Pokud tedy patříte mezi milovníky čokolády, neváhejte sáhnout po některém z produktů řady Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *