Anti-aging je po 30. roce nezbytností
V mladším věku pleť rychle regeneruje a hravě zvládá i méně spánku a stres. Ale po třicítce se něco nenápadně změní. Pleť už není tak svěží, občas působí unaveně, je sušší a ztrácí jas. Zpomaluje se totiž buněčná obnova, klesá tvorba kolagenu a pleť hůř udržuje hydrataci. Jeden univerzální krém už nestačí. Je potřeba sáhnout…


