„Se silnou firmou a skvělým týmem lidí se dá zvládnout všechno!“

Letošní i loňský „covidový“ rok byl pro mnohé firmy velkou prověrkou. Sothys Paris patří mezi ty, které problémy úspěšně zvládly, a její vedení i spolupracující salony hledí s optimismem do budoucnosti.

„Naší snahou je partnerům podat pomocnou ruku pro zlepšení prosperity a úrovně kosmetických salonů a klientům poskytnout vysoce účinné produkty pro zvýšení kvality jejich pleti,“ říká Mgr. Taťána Zajarošová, majitelka společnosti Elegance, která je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetiky SOTHYS Paris pro ČR.

Scházíme se v roce 75. výročí vzniku značky SOTHYS. Jak tuto událost slavíte?

Slavit takové významné výročí je možné díky tomu, že značka SOTHYS se díky vysoké kvalitě a účinnosti po celou tuto dobu řadí k exkluzivním světovým značkám. Důvodem k oslavě je i to, že se stále drží na předním místě v žebříčku světových salonních kosmetických přípravků, které zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro maximální spokojenost našich klientů.

Kdy se značka SOTHYS objevila na našem trhu?

Je to už dvacet osm let, kdy jsme mohli tajemství mladistvé pleti se značkou SOTHYS odhalit i v České republice a stát se tak součástí velké rodiny více než sto dvaceti zemí, v nichž má SOTHYS obchodní zastoupení.

Vím, že v čele společnosti stojíte od samého začátku jako majitelka společnosti Elegance, která je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetiky SOTHYS Paris pro ČR. Prozraďte, jak jste pro nás zastoupení získala.

V roce 1993 jsem se ve Francii zúčastnila konkurzu a ve velké konkurenci jsem ho vyhrála.

Je pravda, že rozhodnutí, aby vám zastoupení bylo svěřeno, posvětil i francouzský prezident?

Vybral si mě majitel SOTHYS pan Bernard Mas, protože moje filozofie podnikání odpovídala i filozofii jeho firmy. Jeho rozhodnutí pak skutečně posvětil i budoucí prezident Francie Jacques Chirac.

Mohla byste přiblížit filozofii značky SOTHYS?

SOTHYS není pouze kosmetika, SOTHYS je životní styl. Její úspěch je daný nejen kvalitou a účinky produktů, ale především systémem několika úrovní ošetření v kosmetické kabině. Používá se k nim materiál s vysokou koncentrací účinných látek, který je určen pouze do rukou profesionálů.

Čím se od sebe jednotlivá ošetření liší?

Počtem i skladbou jednotlivých kroků, proto u nich nehrozí pracovní stereotyp u kosmetiček a klientům přinášejí vždy nový zážitek. Nabízíme cílené programy krásy včetně sofistikovaných salonních kúr, účinná a specifická řešení jakýchkoliv potřeb pleti, exkluzivní patentované manuální techniky a inovativní myšlení. Tato filozofie se líbí nejen klientům, ale i kosmetičkám. V současné době spolupracujeme s více než 180 kosmetickými salony v České republice.

Přibližte, prosím, jak vypadá vaše spolupráce s partnerskými kosmetickými salony.

Snažíme se být jejich rádcem i partnerem v podnikání. Jako jediná firma nabízíme spolupracujícím salonům vyzkoušený marketingový systém. Poskytujeme jim konkrétní a přesné návody pro hledání nových klientů, komunikaci a fungující pravidla pro úspěšné podnikání v salonech krásy.

Jakým způsobem je motivujete?

Pro spolupracující partnery připravujeme každý rok hodnotné motivační programy a odměny. Loňský a letošní rok bohužel omezily naše společenské aktivity, ubylo cestování i pobyty v Paříži, kde se kosmetičky proškolují ve školicím centru SOTHYS. Stále se jim ale snažíme vytvářet takové podmínky, aby se jim maximálně dařilo, a tím si zajišťujeme odbyt našich produktů.

Výrobky SOTHYS se neprodávají v parfumeriích, v lékárnách ani na internetu. Jakým způsobem je lze získat?

Obchodní politiku máme založenou na profesionálním poradenství, protože věříme, že jen tak lze dosáhnout maximálních účinků. Proto je možné produkty SOTHYS zakoupit výhradně v partnerských salonech značky, kde klientům s výběrem vhodné kosmetiky pro konkrétní typ pleti poradí vyškolené kosmetičky.

Zájem klientů si udržujete jistě také novinkami. Co pro ně chystáte na letošní podzim?

Připravili jsme pro ně novou sezonní pečující kosmetiku – inovovanou noční řadu s obnovujícím nočním krémem a velmi účinné sérum s vitaminem C v kapslích. Radost jim jistě udělá i nová kolekce dekorativní kosmetiky v elegantním rockovém stylu. Těšit se mohou také na sezonní kosmetické ošetření, které přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období, tentokrát s vůní granátového jablka a zázvoru. Jedinečným doplňkem k profesionální nabídce obličejové péče se v našich salonech stal nový přístroj SOTHYS Micro Dermobooster™ nabízející ještě účinnější ošetření pleti. V listopadu nás pak čeká nová certifikovaná bio řada SOTHYS Organics.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 9-10.2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *