Soutěž o kosmetický balíček a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Jarní trendy na stáncích více než 400 značek, soutěže, workshopy, kadeřnické a kosmetické show, módní přehlídky a mnoho dalšího na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA

16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO PRAHA-Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA.

Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách.

Budou připraveni zodpovědět dotazy, poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití, ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru. Rozšiřuje se zastoupení přírodních přípravků, wellness produktů a přípravků pro aromaterapii, relaxaci, masáže, detoxikaci i celkový zdravý životní styl.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Veletrh bude provázet celá řada soutěží: „Rococo” fotomake-up Štěpánky Podroužkové, „Creative image team“ Pavla Bauera, líčení, účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic”, mezinárodní soutěže v nail designu, v salonním nail artu, v manikúře, v tip boxu, v prodlužování vlasů, soutěže oděvních designerů.

Wellness, fitness i zdravý životní styl se stávají jednou ze „stars“ veletrhu. Kromě workshopů, kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie budou vystavovatelé prezentovat komplexní beauty-wellness péči. Na rozdíl od ostatních „soutěží krásy“, kde drtivou většinu účastníků tvoří ženy a dívky, diváci opět uvidí přehlídku krásných těl především mužů v soutěži věnované naturálnímu fitness.

Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz

První tři výherci dostanou po 2 vstupenkách, vítěz ještě kosmetický balíček.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *