Soutěžte a objevíte tajemství Kleopatry

Krásná a zdravá pokožka je přáním asi každé ženy. Královna Kleopatra věděla, jak ji získat, a vy díky naší soutěži můžete její tajemství odhalit. Pomůže vám k tomu nápoj DERMATIN  Orling, který pleť hluboce hydratuje a zlepšuje její elasticitu. Určený je pro všechny typy pleti.

Egypťanka si svou pověstnou krásu udržovala tím, že každý den pila kobylí mléko, které je biologickým, regenerujícím a všeobecně posilujícím prostředkem. Je zdrojem látek vyživujících a chránících kůži. Obsahuje i další cenné proteiny a látky mobilizující obranyschopnost organismu. Jeho užívání se projeví na kůži a pleti větší odolností vůči působení infekčních zárodků a chemických látek. Kombinací tradičního léčebného použití kobylího mléka a nejnovějších vědeckých poznatků vzniklo originální složení nového ochuceného nápoje v prášku.

3 z vás můžou DERMATIN  Orling vyhrát, odpoví-li správně na soutěžní otázku.

Odpověď najdete na: www.orling.cz

Podmínky & Informace k soutěži:

  1. Soutěž je určená pouze pro fanoušky facebookové stránky Kosmetiky & Wellness (případně pro členy skupiny Kosmetika & Wellness).
  2. Soutěžící musí správně odpovědět na soutěžní otázku, která je uvedena na našich webových stránkách. Tím ho zařadíme do slosování.
  3. Soutěžící získává plusové body v případě, že bude soutěž veřejně sdílet dál mezi své fb přátele.

2 komentáře u “Soutěžte a objevíte tajemství Kleopatry

  1. Iveta napsal/a (5.4.2018 15:04):

    Dobrý den.Velice moc ráda bych i já vyzkoušela tento tajemný a lákavý nápoj☺ Moc děkuji sama za sebe za takovou krásnou soutěž☺ Hezký zbytek dne přeji☺

  2. Iveta napsal/a (5.4.2018 15:04):

    Sdílím mezi své přátele a ráda☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *