Tsunami krásy

Omlazení pleti bez jehel nebo chirurgického zákroku je snem každé ženy od dávných časů. Nově může toto přání splnit V-Metall Skin System: ošetření pro rozzáření pokožky s platinou, koloidním stříbrem a diamanty.

Použití vzácných prvků v kosmetice je staré jako lidstvo samo.

Už Kleopatra používala masku z drahých kovů. Tento rituál našich předků, který čerpá sílu z jedinečných a vzácných ingrediencí, je dnes obohacený vědeckým výzkumem a zkušenostmi. Dermatologicky testované účinné látky se smísily tak, aby se dosáhlo maximálního efektu.

V-Metall Skin System je nová procedura, jejíž účinnost je potvrzená klinickými studiemi. Pleť omladí okamžitě a zcela bezbolestně. A nejde jen o povrchové omlazení: toto ošetření je navrženo tak, že mění strukturu kůže – už po první aplikaci. Vhodné je pro všechny typy pleti, dokonce i pro aknózní.

Sada určená pro kosmetické salony a kliniky estetické medicíny obsahuje V-Metall Hydroserum a speciální V-Metal silikonovou masku, která napomáhá lepšímu vstřebávání aktivních ingrediencí do pleti.

Omlazující efekt má nejen na obličej, ale hydrosérum, které je součástí V-Metall Skin Systém, lze aplikovat i na dekolt, hřbety rukou, chodidla i tělo. Hned po první aplikaci je patrné viditelné zlepšení kvality pleti, pokožka je jemnější, prozářená a rozjasněná.

Po skončení celého doporučeného cyklu, který předpokládá čtyři sezení jednou týdně, se můžete těšit na další benefity: vypnuté kontury, vyhlazené vrásky, odstranění pigmentových skvrn.

Pro profesionální použití V-METALL Skin System není nutné speciální školení, registrovaný je jako Beauty produkt – maska. Přesto poskytujeme zájemcům o poskytování této procedury v salonu zaškolení buď na Klinika krásy PHYRIS, nebo u vás v salonu prostřednictvím našich regionálních reprezentantů a ambasadorů.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 11-12.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *