Z této soutěže se budou radovat vaše vlasy!

Co teď? Možná jste se také tak ptala, když jste viděla v zrcadle své vlasy – zplihlé, slabé, roztřepené, bez lesku… Dopřejte jim léčebnou kúru a speciální péči.

Nu Skin® Balancing Shampoo obsahuje výtažek z květů bavlníku, který uhlazuje povrch vlasu, chrání jeho keratinovou strukturu a přirozeně ho zvlhčuje.

Pšeničný protein mu navíc poskytuje cystein, který pomáhá obnovovat vlasy poškozené chemickým ošetřením nebo mechanickým stresem.

Nu Skin® Rich Conditioner umožňuje kořínkům vlasů udržet si vlhkost. Zatímco bambucké máslo jim dodává lipidy, mokřadový olej předchází lámání a oslabení vlasů, které vypadají zdravěji a zářivěji.

Chcete-li pro sebe udělat něco navíc, dopřejte vlasům jednou týdně zábal Nu Skin® ReNu Hair Mask. Tato hloubková kúra proniká hluboko do vlasů a zabezpečuje potřebnou hydrataci. Zábal obsahuje nejen keratin pro větší pružnost, ale posiluje každý vlas zvlášť, chrání ho před štěpením a lámáním, zároveň vyhlazuje jeho povrch a dodává mu lesk.

3 z vás můžou balíček vlasové kosmetiky Nu Skin® vyhrát, odpoví-li správně na soutěžní otázku.

Odpověď najdete na www.nuskin.com/cz nebo www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic

Podmínky & Informace k soutěži:

  1. Soutěž je určená pouze pro fanoušky facebookové stránky Kosmetiky & Wellness (případně pro členy skupiny Kosmetika & Wellness).
  2. Soutěžící musí správně odpovědět na soutěžní otázku, která je uvedena na našich webových stránkách. Tím ho zařadíme do slosování.
  3. Soutěžící získává plusové body v případě, že bude soutěž veřejně sdílet dál mezi své fb přátele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *