Na vlnách relaxace

Spa hotel Olympic Palace byl uveden do provozu v roce 1910 – v době největšího rozmachu Karlových Varů. Tehdy nesl název Germania. Se vznikem Československé republiky došlo ke změně jména podle tehdy proslulé zaoceánské lodě Olympic.

V roce 1991 byl prohlášen kulturní památkou a těsně po miléniu se započalo s jeho generální rekonstrukcí a přestavbou sousední budovy. Jako jeden celek byl v roce 2015 slavnostně otevřen.

V budově v centru Karlových Varů se s přirozenou lehkostí potkává historie s lázeňskou současností. Renovace hotelu je znát v každém detailu, stačí vystoupat po schodech nebo se vyvést stylově upraveným výtahem a nahlédnout do některého z pokojů. Ty dvoulůžkové tu čekají na své hosty ve třech kategoriích. Hned vás zaujme nejen nábytek s patinovanou třešňovou dýhou, ale i ornamentální tapety a luxusní textilie. Moderní technologie jsou samozřejmě přítomné, ale dokonale ukryté.

Hosté přijíždějí hlavně proto, aby okusili lázeňskou nabídku zdejších balneo služeb. V lázeňském centru Hera s rozlohou přes 800 m2 je jich k dispozici více než sto (různé masáže včetně thajských, koupele, elektroléčba, rehabilitace, peelingy, zábaly, speciální procedury a diagnostika). Rozhodnout se můžou mezi čtyřmi speciálními lázeňskými programy zdravého životního stylu: Detoxikace, Omezení stresu, Redukce váhy, Zpomalení stárnutí.

Prim v léčbě tu hrají přírodní zdroje – a hlavně voda. Dokonce i ta minerální je zavedena přímo do budovy. Po vstupním vyšetření následuje konzultace u lékaře a potom doporučené procedury. Dlouhodobé lázeňské pobyty na čtyři, šest, jedenáct a více nocí nabízejí množství procedur spolu se vstupním lékařským vyšetřením, plnou penzí či polopenzí.

V hotelu myslí i na klienty, kteří nepřijíždějí na lázeňskou léčbu, ale aby si tu pár dní odpočinuli. Vybrat si můžou kratší pobyty a zpestřit je Poznávacími a Wellness či Relax balíčky. Pro ně je připraveno hotelové Wellness centrum Apollon s bazénem, vířivkou, saunou a solnou jeskyní (vždy v ceně pokoje). A zdravotní program lze korunovat relaxací v salonu krásy Aphrodité Beauty kosmetickým ošetřením nebo návštěvou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *