Po 25. roku života by se každá žena měla začít starat především o svůj obličej, protože ten dává na odiv ostatním, ať je venku slunce nebo mráz – tedy jak v plavkách, šortkách, tak v zimní bundě a čepici.
Při péči o obličej proto neřešme vhodnou dobu, začněme hned! Čím dříve, tím lépe. Čas bohužel nelze zastavit a na každé pleti se časem objeví jeho stopy. V mládí je kůže bohatě zásobena živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu. Kůže je proto pevná, pružná a hydratovaná. Jakmile mládí odezní, začne se zásobování pokožky živinami snižovat, tvorba kolagenu a elastinu výrazně klesá a pokožka ochabuje. Časem se začnou objevovat první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.
Číst více “Estetická dermatologie: Obličej je vaše vizitka – začněte o něj pečovat včas!” »









