Češi znovu objevují svůj národní poklad

Cestovat do zahraničí už je možné, ale trend objevovat tuzemsko zůstává. Vidět je to zejména v případě lázní. Pobyty tady jsou doslova balzámem na duši, dokonale si tu vyčistíte hlavu a odpočinete od každodenního stresu.

„Lázeňské pobyty jsou v dnešní době rozdělené na wellness, tedy odpočinkové, a léčebné, které zahrnují lékařskou konzultaci a procedury prospívající zdraví,“ vysvětluje Eva Plášilová, obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Libverda. I to je důvod, proč stále více Čechů v poslední době lákají lázeňské pobyty a wellness balíčky.

Moderní lázeňská resort, jaký na vás čeká v lázních Libverda, vám může nabídnout vše, co očekáváte od skvělého spa: masáže, kosmetické ošetření, relaxační koupele a mnohé další procedury. Kromě toho lázně nabízejí skutečný poklad – léčivé prameny, které wellness zážitky obohatí o účinky zdraví prospěšné.  Využívání vody jako léčivého zdroje sahá až do starověkého Babylonu, Egypta a Číny.

V Lázních Libverda k léčení přispívá výraznou měrou přírodní železnatá kyselka s obsahem hydrogenuhličitanu horečnatého a vápenatého a kyseliny křemičité. Tato uhličitá minerální voda se používá k uhličitým koupelím. Nedílnou součástí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé koupele, galvanické lázně či různé druhy masáží. Vodoléčba se tak využívá pro léčení diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Výrazně napomáhá pacientům trpícím onemocněními pohybového aparátu.

Spa Resort Libverda naleznete v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 kilometrů od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas už na konci 14. století díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody tak důležité pro odpočinek a relaxaci.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *