Co je nového ve fitness?

Česká komora fitness pořádá v pátek 21. dubna od 9 do 17 hodin v pražském Impact Hub konferenci o zdravém životním stylu a novinkách v oboru fitness. Těšit se můžete na zajímavé přednášky i spoustu praktických ukázek.

Již tradiční jarní konference České komory fitness bude letos plná zvučných jmen. Svou účast přislíbil Jan Mühlfeit, motivační speaker a bývalý šéf české pobočky Microsoftu, který vždy dokáže strhnout publikum. Své vystoupení připravil společně s Davidem Svobodou, olympionikem a moderním pětibojařem a ponese se v mottu „Co se šampioni mohou naučit od Buddhy“.

Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR, odemkne Potenciál fitness v českém podnikatelském prostředí. Martin Matoulek, předseda České společnosti tělovýchovného lékařství, se pokusí najít odpovědi na horkou otázku současnosti: „Fitness na předpis – realita, nebo fikce?“

Jana Havrdová (na obr.), prezidentka České komory fitness, se zaměří na podnikatelský update, tedy zejména EET, poplatky za užití hudebních děl nebo novinky z oblasti vzdělávání fitness profesionálů.

Čekají na vás i další přednášky jako např. trendy v technickém řešení fitness, jak vést úspěšné skupinové lekce nebo jak se prezentovat na sociálních médiích. Čeká vás také diskuse na téma standardy profesní kvalifikace osobní trenér a spousta praktických ukázek úspěšných fitness projektů.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *