Jak získat do salonu nové klienty

Jak zajistit, aby se mohl člověk nerušeně věnovat své práci, a přitom byl trvale svým klientům k dispozici pro přijímání a vyřizování objednávek?

Jak ušetřit na provozních nákladech a zároveň zamezit finančním ztrátám způsobených nedochvilnými zákazníky? Jak zadarmo zviditelnit své podnikání a získat nové klienty?

Nové technologie mění svět podnikání i v samotném přístupu k zákazníkům

Lidé spěchají a doba, kdy byli ochotni na svou službu čekat, je v nenávratnu. Konkurence je veliká, je jednoduché zavolat jinam a vy tak přijdete o klienta. Jak ale těmto novým potřebám vyjít vstříc, a přitom si neomezit prostor pro svou práci?

Řešení přináší jednoduchý objednávkový on-line systém Reservatic, vybavený webovou i mobilní aplikací. Nejenže za vás obstará celou agendu spojenou s objednávkami, ale také bravurně vyřeší všechny denní časové problémy a kolize, včetně zajištění náhradních klientů za ty, kteří se nedostaví.

Přitom náklady na tento revoluční systém jsou nulové. Stačí k tomu váš tablet, notebook nebo PC. Program Reservatic pro jedno křeslo máte zdarma, pro pět křesel za pouhých 290 Kč měsíčně.

Objednávkový systém pro kosmetiku, wellness a kadeřnictví se nespecializuje pouze na jeden sektor. Svými rezervacemi spojuje svět služeb, a tak zákazník získá přístup ke svým rezervacím z jednoho místa a nemusí složitě hledat na internetu. Snadno si v něm vyhledá a objedná lékaře, městský úřad, fitness, kroužky svých dětí, jazykové kurzy i autoservis, barber shop, kosmetiku, wellness i své kadeřnictví. Vzájemné propojení, to je to, co vám zadarmo přivede nové klienty.

Vaše podnikání prostřednictvím Reservaticu tak získá novou energii, moderní image a vaši zákazníci ocení individuální přístup i časovou vstřícnost. Kvůli objednávkám nebo změnám termínů odpadá telefonování. To oběma stranám ušetří spoustu času. Používáním tohoto systému získáte úplně nový nástroj a kontrolu všech svých objednávek, včetně možnosti zasílat reklamní upozornění vašim zákazníkům zdarma.

Reservatic je vaším nejlepším pomocníkem, loajálním a obětavým zaměstnancem, který za vás zdarma pracuje 24 hodin denně. Přitom vám nebrání přijímat zákazníky jako dosud přímo nebo přes telefonické objednávky.

www.reservatic.com

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *