Jak získat do salonu nové klienty

Jak zajistit, aby se mohl člověk nerušeně věnovat své práci, a přitom byl trvale svým klientům k dispozici pro přijímání a vyřizování objednávek?

Jak ušetřit na provozních nákladech a zároveň zamezit finančním ztrátám způsobených nedochvilnými zákazníky? Jak zadarmo zviditelnit své podnikání a získat nové klienty?

Nové technologie mění svět podnikání i v samotném přístupu k zákazníkům

Lidé spěchají a doba, kdy byli ochotni na svou službu čekat, je v nenávratnu. Konkurence je veliká, je jednoduché zavolat jinam a vy tak přijdete o klienta. Jak ale těmto novým potřebám vyjít vstříc, a přitom si neomezit prostor pro svou práci?

Řešení přináší jednoduchý objednávkový on-line systém Reservatic, vybavený webovou i mobilní aplikací. Nejenže za vás obstará celou agendu spojenou s objednávkami, ale také bravurně vyřeší všechny denní časové problémy a kolize, včetně zajištění náhradních klientů za ty, kteří se nedostaví.

Přitom náklady na tento revoluční systém jsou nulové. Stačí k tomu váš tablet, notebook nebo PC. Program Reservatic pro jedno křeslo máte zdarma, pro pět křesel za pouhých 290 Kč měsíčně.

Objednávkový systém pro kosmetiku, wellness a kadeřnictví se nespecializuje pouze na jeden sektor. Svými rezervacemi spojuje svět služeb, a tak zákazník získá přístup ke svým rezervacím z jednoho místa a nemusí složitě hledat na internetu. Snadno si v něm vyhledá a objedná lékaře, městský úřad, fitness, kroužky svých dětí, jazykové kurzy i autoservis, barber shop, kosmetiku, wellness i své kadeřnictví. Vzájemné propojení, to je to, co vám zadarmo přivede nové klienty.

Vaše podnikání prostřednictvím Reservaticu tak získá novou energii, moderní image a vaši zákazníci ocení individuální přístup i časovou vstřícnost. Kvůli objednávkám nebo změnám termínů odpadá telefonování. To oběma stranám ušetří spoustu času. Používáním tohoto systému získáte úplně nový nástroj a kontrolu všech svých objednávek, včetně možnosti zasílat reklamní upozornění vašim zákazníkům zdarma.

Reservatic je vaším nejlepším pomocníkem, loajálním a obětavým zaměstnancem, který za vás zdarma pracuje 24 hodin denně. Přitom vám nebrání přijímat zákazníky jako dosud přímo nebo přes telefonické objednávky.

www.reservatic.com

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *