Kvalita kozí kosmetiky objevena

Kosmetika Capri obsahuje vzácné složky kozího mléka a nabízí to, co žádná jiná firma na světě.

Česká Kosmetika Capri přináší na český trh originální kozí kosmetické produkty již 25 let. Základem všech receptur jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Produkty jsou vyvinuty a vyráběny nedaleko Prahy, jsou lokální a nezatěžují přírodu. Vysoký obsah kozího mléka, syrovátky a tedy i mléčných bakterií reguluje blahodárně mikrobiom lidské pokožky a právě tím jsou produkty výjimečné a především funkční. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

Ředitelka firmy Ing. Jitka Poláková, která vyvinula se svým týmem již více než 90 kosmetických receptur, prozrazuje více o produktech, kosmetických salonech a inovacích.

O produktech

Přinášíme českým ženám vysoce kvalitní kozí kosmetiku. Máme tradiční značky La Chèvre a Le Chaton, které pečují komplexně o pleť, tělo, vlasy. A dále jsme nedávno vyvinuli novou značku CapramedicÒ s přípravky, které se zaměřují na problematické projevy kůže. Výrazně totiž zlepšují stav i vzhled pokožky při zdravotních problémech jako je atopický ekzém, lupénka, jizvy, strie, popáleniny a další.

O kosmetických salonech

Spolupracujeme se sítí profesionálních kosmetických salónů po celé ČR a neustále počet salonů rozšiřuje. Vlajkový salón Praha Těšnov 5 poskytuje profesionální péči v podobě účinných pečujících, hydratačních a omlazujících kúr. Všem kosmetičkám nabízíme dvakrát ročně školení, kde je informujeme o inovacích, nových produktech, trendech. Tak trošku si je hýčkáme. K dispozici jsou velká kabinetní balení a on-line poradenství kdykoliv. Zákaznice tak získávají nejlepší možnou péči.

O inovacích

Každý rok je sortiment Kosmetiky Capri rozšířen o několik nových produktů. Mezi současné revoluční novinky patří revitalizující krém s kozím kolostrem a máslem pro problematickou pokožku Diaderm Creme a na podobné bázi vyvinutý Diaderm Gel. Jedná se o první přípravky na světě s vysokým podílem biologického růstového faktoru a proteinu laktoferin. Oba mají vysoké revitalizující účinky.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 01-02.2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *