Saunové divadlo

V rámci celostátní kampaně pro podporu zdravého životního stylu začíná v sobotu 2. listopadu v Aquapalace Praha už 9. ročník Týdne saunování. Návštěvníci se můžou těšit na mnoho zážitků a také užitečné informace o zdravém působení pravidelného saunování na organismus. Hlavní propagátorkou Týdne saunování je saunérka Kateřina Šmídová (na obr.), která se věnuje zážitkovému saunování, především saunovým ceremoniálům s divadelními prvky. Letos se probojovala na mistrovství světa v Saunových ceremoniálech v Holandsku, kde reprezentovala nejen Aquapalace Praha, ale i Českou republiku a skončila na krásném 6. místě.

„Saunování má velmi pozitivní účinek na celý lidský organismus. Zejména posiluje imunitu, a to díky prudkému střídání teplot. Změna teplot tak působí blahodárně na kardiovaskulární systém. Saunování má i velmi dobrý vliv na kůži a mnoho dam tak navštěvuje saunu právě v rámci péče o pokožku,“ říká Kateřina Šmídová.

 Saunový svět v Aquapalace Praha dopřává svým hostům nespočet druhů saunových ceremoniálů, které jsou stále oblíbenější, a také letos tomu nebude jinak. Absolutní novinkou Týdne saunování je Muzikoterapie, zážitková a hluboká relaxace po saunování s využitím hudebních a zvukových nástrojů s prvky aromaterapie. „Muzikoterapie je v dnešní době nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak intenzivně zrelaxovat tělo i mysl. V Aquapalace Praha zažijete tento nový druh aktivního odpočinku v relaxačních místnostech Saunového světa, kde se budete moci nechat unášet tóny zvukomalebných nástrojů jako jsou Koshi, Samsula, Tibetské mísy a další. Procedurou vás provedou proškolení saunoví mistři “, zve na novinku generální ředitelka Aquapalace Praha Vladana Horáková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *